particular

ایجاد آموزش های تصویری ؟

18 پست در این موضوع

سلام

خیلی از آموزش ها دیده شده که کیفیت تصویر و مخصوصا صدای خوبی رو دارا نیس.

دوستانی که به صورت عملی این کار رو انجام دادند راهنمایی بفرمایند چه اقداماتی لازم انجام بدم تا بتونم آموزش های خو و با کیفیتی رو تولید کنم ؟

دوستان نرم افزار های زیادی وجود داره که بعضی از اونا رو میشناسم من هدفم تولید فیلم آموزشی با کیفیت a هستش پس در این خصوص کمکم کنید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب کاری ندار. یه نرم افزار فیلم برداری از Desktop ... یه میکروفون می خواد....

در نهایت هم واسه ادیتش از نرم افزار های ویرایش فیلم می تونید استفاده کنید. کیفیت هم عموماً به دلیل کاهش حجم فایل پایین آورده میشه...

چطور باید دوربین لب تاب رو فعال کنم که فقط یه گوشه ی دسکتاپم نمایش داده بشه یعنی

کل دستکتاپ + یه پنجره ی کوچک از نمایش دوربین

باسلام

یکی از بهترین نرم افزارها اسناگیت - Snagit هست.

آموزش کار با اون رو هم میتونید از لینک زیر دنبال کنید

آموزش تصویری فیلم برداری از دسکتاپ با نرم افزار Snagit

موفق و سربلند و پایدار باشید

از نرم افزارهای خوب و محبوب این کار Snagit هست.

میتونید از لینک زیر آموزش کامل اون رو ملاحضه کنید.

آموزش تصویری فیلم برداری از دسکتاپ با نرم افزار Snagit

موفق باشید وسربلند

چطور باید دوربین لب تاب رو فعال کنم که فقط یه گوشه ی دسکتاپم نمایش داده بشه یعنی

بعدشم شروع آموزش

دقیقا مثل آموزش های مهندس طالبی

چطور می شه تصویر خودمون رو گوشه اون فیلمی که می سازیم ضبط کنیم

2- چطور می شه جاهایی رو که کلیک می کنیم مثل خیلی از آموزش ها نقطه کلیک رو با رنگ زرد نشون می دن و زووم می کنن .

راهنمایی بفرمایید

بعدشم شروع آموزش

سلام

این آموزش رو نگاه کن :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/25397-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Camtasia?p=139537&viewfull=1#post139537

ممنون اما من کار با این نرم افزار ها رو بلدم سوال من رو با دقت بخونید :

بعدشم شروع آموزش

سلام دوست عزیز

بله بنده منظورتون رو کاملا فهمیدم. دقیقا تو این آموزش به همین موضوع اشاره میشه و خیلی هم کار راحتیه ، شما نگاه کنید ، متوجه میشید.

چنانچه دانلودش براتون مقدور نیست، بگید تا براتون فیلم رو ادیت کنم تا حجمش کم بشه.

اگه فقط همون تیکه فیلم رو برام آپلود کنید ممنون میشم و اگه براتون زحمت داره کلا میبینم

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه فقط همون تیکه فیلم رو برام آپلود کنید ممنون میشم و اگه براتون زحمت داره کلا میبینم

درود

برات تا جاییکه میشه خلاصه کردم، شد 3 مگ.

تو صفحه اول رو گزینه record the screen کلیک کن ، یه پنجره مستطیل شکل باز میشه رو گزینه camera کلیک کن در صورتیکه وبکم داشته باشی ، از روی گل شما هم فیلم میگیره.

http://s5.picofile.com/d/13b98708-9449-4cf5-94d3-2fcb2dae901e/Joint_video.rar

ویرایش شده در توسط CO-2014

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید . دارم دانلود میکنم امیدوارم بتونم یک سایز کوچک از وب کم رو در آموزش قرار بدم .

واقعا لطف کردی

فقط یک سوال :

آیا راهی هست که با استفاده از دوربین دیجیتالم فیلم بگیرم . یعنی آموزش دقیقا مثل چیز قبل فقط بجای استفاده از وب کم از دوربین دیجیتالم استفاده بشه تا کیفیت تصویر خودم هم پایین نباشه ؟

ویرایش شده در توسط particular

درود

اگه دوربینتون اینترفیس وب داشته باشه میشه . من با دوربین دیجیتال کار میکنم ولی مود وبکم داره . البته اکثر دوربینهای جدید معمولا دارن

توی این فیلم یاد می ده چطور می شه جای کلیک رو با زنگ زرد نمایش داد و چطور می شه همزمان فبلم رو روی نقطه دلخواه زوم کرد ؟

من کاملا فیلم رو نگاه نکردم . فقط اون تیکه از فیلم رو دیدم که سوال داشتم

چجوری باید بدونم که این امکان رو داره ؟

راحت ترین و شیرازی ارین راه اینه که وصلش کنی تستش کنی :yeah:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری