sheyda7124

مشکل اتصال ویرچومارت به زرین پال

13 پست در این موضوع

سلام دوستان،لطفا راهنمایی بفرمائید

فروشگاه ساز ویرچومارت رو استفاده میکنم.

تنظیم نحوه ارسال و تنظیم نحوه پرداخت رو بلد نیستم انجام بدم.

تو انجمن هم سرچ کردم و مطالبی رو خوندم.

از این لینک هم

زرين پال | ياور زرين

خواستم استفاده کنم

اما وقتی ماژول هارو دانلود و اکسترکت میکنم فایل sql وجود نداره! که بخوام طبق مراحل گفته شده پیش برم.

این دو تا افزونه رو هم از این لینک نصب کردم.

اما از قسمت تنظیمات اسم زرین پال به لیست اضافه نمیشه که مرحله بعدی بخوام پیکربندی رو انجام بدم.

میشه کمکم کنید لطفاااااااااااااااااااااااا حتما باید امروز انجام بشه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز پلاگین های زرین پال دارای ۲ نوع هستن وب گیت و زرین گیت. اگه جز کاربران طلایی هستی باید از زرین گیت استفاده کنی در کنار وب گیت. در غیر این صورت به قسمت پلاگین های جوملا برید و پلاگینی تحت عنوان vpaymant_zarinpal میبینید اون رو فعال کنید بعد از توی ویرچومارت و قسمت شیوه های پرداخت جدید رو انتخاب کنید اسم اون رو به انگلیسی بنویسید و در قسمت شیوه پرداخت vpaymant_zarinpal رو انتخاب کن بعد ذخیره رو بزن و بغد از قسمت پیکر بندی اون کد درگاهی که زرین پال به شما داده رو وارد کنید و کشور ایران رو هم انتخاب کنید و بقیه ماجرا

[ATTACH=CONFIG]6838[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6839[/ATTACH]

سلام دوست عزیز پلاگین های زرین پال دارای ۲ نوع هستن وب گیت و زرین گیت. اگه جز کاربران طلایی هستی باید از زرین گیت استفاده کنی در کنار وب گیت. در غیر این صورت به قسمت پلاگین های جوملا برید و پلاگینی تحت عنوان vpaymant_zarinpal میبینید اون رو فعال کنید بعد از توی ویرچومارت و قسمت شیوه های پرداخت جدید رو انتخاب کنید اسم اون رو به انگلیسی بنویسید و در قسمت شیوه پرداخت vpaymant_zarinpal رو انتخاب کن بعد ذخیره رو بزن و بغد از قسمت پیکر بندی اون کد درگاهی که زرین پال به شما داده رو وارد کنید و کشور ایران رو هم انتخاب کنید و بقیه ماجرا

[ATTACH=CONFIG]6838[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6839[/ATTACH]

خیلــــــــــی،ممنونم بازم شما!

هیچ کس جواب نمیده.

من پلاگین رو نصب کرده بودم ولی صفحه اول سایت رو که باز میکردی کلا سفید شده بود،دوباره پلاگین رو حذفش کردم،حل شد.

حالا نمیدونم باید چیکارش کنم!

شما سطح کاربریتون طلایی هست اگه نیست نمیتونید از این استفاده کنید و به نظرم این پلاگین مشکل داره چون برای منم که طلایی بودم ارور میداد شما باید وب گیت رو نصب کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

میترسم سایت منهدم بشه مثلا دفعه پیش:j58r36j3gcr4suxymup

:didi:

یعنی نصبش کنم!

راستش هنوز سطح کاربری تائید نشده،اگه تائید بشه تازه میشه نقره ای؟منتظر بمونم فعال بشه بعد وب گیت رو نصب کنم یا الان نصبش کنم!!!!

ویرایش شده در توسط sheyda7124

دوست عزیز ایا درجه کاربری شما اصلا طلایی هست که اینو میخواید نصب کنید؟؟؟:21::65d6a5d6s:

نه طلایی نیست،راستش بار اولی هست که میخوام استفاده کنم اینه که نمیدونستم.یعنی الان اگه وب گیت نصب کنم مشکلی پیش نمیاد.

اگه در گاه سایت شما فعال شده و کدش رو زرین پال به شما دهده خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد. موفق باشید.

اگه در گاه سایت شما فعال شده و کدش رو زرین پال به شما دهده خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد. موفق باشید.

یک دنیا ممنون بخاطر راهنمایی تون:) پس منتظر می مونم فعال بشه.:)

دوست عزیز برای ویرچومارت جوملا 2.5 یه پلاگین جدید داده زرین پال

میشه در مورد اون توضیح بدید.

تو راهنما گفته یکی از فایلها بایس

import

بشه و یکی دیگشون بایستی نصب بشه

اگر امکانش هست توضیح بدید چون من طبق راهنما که رفتم سایتم سفید شد و هیچ کاری جز بارگذاری مجدد سایت و ریختن مجدد کالا بر نیومد. حالا کلا میترسم دست به درگاه بزنم

اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری