ميثم كاظمي

اختصاص منو به يك صفحه در جوملا

12 پست در این موضوع

با سلام يه سوالي برام پيش اومد

ما مي تونيم يك ماژول رو به يك منو اختصاص بديم ولي ايا مي شه توي جوملا يك منو را به يك صفحه خاص يا ...اختصاص داد ؟؟؟گاهي اوقات لازم مي شه ..:oom:

مثال :يك منوي اصلي داريم با ايتم هاي زير

صفحه اصلي - مقالات -درباره ما -تماس با ما

حالا مي خواييم وقتي روي درباره ما كليك كنيم ديگه مقالات ديده نشه ..(منوي مقالات به صفحه درباره ما اختصاص داده نشه)..به اين شكل باشه

صفحه اصلي - درباره ما - تماس با ما

دوستان كسي راهنمايي كنه ممنون مي شم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما در تنظیمات ماژول میتونید تعیین کنید در چه صفحاتی محتوا نمایش داده شود.

برای این کار می تونید منوهای وردنظر رو ایجاد کنید و برای هر کدوم تعیین کنید که در چه صفحاتی نمایش داده بشن.

مثلا ماژول نمایش منوی a با محتوای صفحه اصلي-مقالات -درباره ما -تماس با ما در صفحه درباره ما نمایش داده نشود و ماژول منوی نمایش b با محتوای صفحه اصلي - درباره ما - تماس با ما در همان موقعیت نمایش داده شود.

درود

پیام جان لطف کردن توضیح دادن ولی من یه برداشت دیگه از صحبت شما کردم

اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم یعنی شما می خواید وقتی میرید به صفحه "درباره ما " توی منوی هاتون دیگه گزینه منوی "مقالات " نمایش داده نشه ؟

یعنی کلا گزینه ای به نام "مقالات" اصلا روی منوتون نمایش داده نشه ؟

اگه این کار رو میخواید بکنید کارتون یکم سخت میشه . شما یک سری منو دارید با یک ماژول که در تمامی صفحه منتشر شده . اگه بخواید این منوی اصلی در صفحات مختلف متفاوت باشه باید به تعداد صفحاتتون منو بسازید و برای هر کدام یک ماژول در نظر بگیرید و هر ماژول رو به صفحه مورد نظر اختصاص بدید

توضیحات دوستان و اساتید گرانقدر کامل و دقیق است.

دوست خوبم لطفا از ارسال چنین پستهایی خودداری کنید اگر پستی را تایید میکنید از دکمه میپسندم استفاده کنید

من هنوز یاد نگرفتم میشه راه ساده ی انجام این کار رو بفرمایید . یا اینکه فرمایشات شما کامله اما من متوجه نمیشم

من فکر کنم از خاصیت active بودن لینک منو بشه display را none تعریف کرد.

اینطوری لینک فعال نشون داده نمیشه.

راهی که آقای حیاتی گفتن عملی تر هست یعنی دو گروه منو با منوهای دلخواه ایجاد کنید و برای هر کدام یک ماژول منو ایجاد کنید و هر دو ماژول رو در یک موقعیت و در صفحات دلخواه منتشر کنید

ماژول گروه منوی a همراه با منوی مقالات در صفحه اصلی منتشر بشه و ماژول منوی b که بدون منوی مقالات هست در منوی درباره ما منتشر بشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و تشكر از راهنماييتون

اقاي حياتي ممنون راهنمايي كرديد ولي منظورم اون چيزي نبود كه شما توضيح داديد (توضيح شما اختصاص نمايش ماژول به منو يا صفحه منو بود ....(مثلا ماژول نمایش منوی a با محتوای صفحه اصلي-مقالات -درباره ما -تماس با ما در صفحه درباره ما نمایش داده نشو.....)چون ما توي يك موقعيت صحبت مي كنيم يه خورده پيچيده تر ...اگر ما 2 تا گروه منو بسازيم اختصاص منوشون در يك موقعيت ماژول و يك منو نسبت دادنش امكان پذير فكر نمي كنم بشه..مثلان شما فرموديد : ماژول نمایش منوی a با محتوای صفحه اصلي-مقالات -درباره ما -تماس با ما در صفحه درباره ما نمایش داده نشود ....(موقعيت ماژول ها يكيسيت )

اقا امير خوب منظورمو گرفتند

یعنی شما می خواید وقتی میرید به صفحه "درباره ما " توی منوی هاتون دیگه گزینه منوی "مقالات " نمایش داده نشه ؟

یعنی کلا گزینه ای به نام "مقالات" اصلا روی منوتون نمایش داده نشه ؟

اگه این کار رو میخواید بکنید کارتون یکم سخت میشه . شما یک سری منو دارید با یک ماژول که در تمامی صفحه منتشر شده . اگه بخواید این منوی اصلی در صفحات مختلف متفاوت باشه باید به تعداد صفحاتتون منو بسازید و برای هر کدام یک ماژول در نظر بگیرید و هر ماژول رو به صفحه مورد نظر اختصاص بدید

(خيلي پيچيده است و بازم نشدني بنظر مي ياد به اين علت كه ما يك منوي اصلي داريم وبايد ماژول منوهاي كه به تعداد درست كرديم به صفحه اي يا منويي كه اختصاص مي ديم كخ خودشون جزي از خود منوي اصليند .. .خصوصا وقتي منوي اصلي شما ماژول منوي اصلي قالب باشه ...)

البته ازتوضيح اقا صابر ممنون تقريباً خودم هم همچين چيزي تو ذهنم بود ولي بي خيالش شدم

...فكر مي كردم جوملا راه حلي براش گذاشته باشه ....:21:

بازم دوستان راهنمايي خاصي مد نظر دارند خوشحال مي شم...

ویرایش شده در توسط ميثم كاظمي

شما چرا میپیچونید قضیه رو ؟ خیلی سادست و تنها راهش هم همینه . "منوی اصلی" فقط یک اسمه و هیچ برتری نسبت به باقی منو ها نداره . شما باید چند تا منو اصلی بسازید . هر کدوم یکی از گزینه هایی که مد نظرتون هست رو نداره . و هر یک از این منو ها رو در یکی از صفحات لود کنید . دقیقا میشه خواسته ی شما

مثلا در صفحه ی درباره ما ، ماژول منویی که "مقالات" نداره باید لود بشه و ...

توضیح همه دوستان تقریبا یک چیز رو داره مطرح میکنه . با نگرش های متفاوت .

در کل دلیل این کار رو متوجه نمیشم که به چه کاری میاد :)

نخواستم مسئله بپيچونم خواستم ببينم جوملا راه حل ساده تري شايد معرفي كرده .وقتي چندين منو و زير منو داشته باشي يه مقدار سخت مي شه..توضيحات شما را متوجه شدم ممنون اين مورد گاهي بكار مي ياد مثلان يك قالب وان پيج داري كه توي صفحات داخاي چون ايتمهاشون نداري روش كليك نمي شه و بلااستفاده است و چون توي صفحه اصلي بكار مي ياد و خود ايتمها هم توي منوي اصلي هستش بايد تو همون منو باشند ولي توي صفحات داخاي ديده نشوند و بجاش منوي هاي داخاي اضافه شن:dadad4:

به راحتی با کپی کردن آیتم ها میتونید در عرض چند دقیقه همشون رو بسازید . سخت که میشه اما با استفاده از فیلتر ها کارتون راحت میشه :128fs318181:

در ضمن قالب های تک صفحه ای اصولا صفحه خارجی ندارند و حتی محتوی هم در پاپ آپ باز میشه :dadad4:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری