p_ansari

مشکل در آپدیت جوملای قالب های اماده نصب

2 پست در این موضوع

من میخوام از قالب های آماده نصب یا همون کوئیک استارت استفاده کنم دلیلش هم زیبایی و کامل بودن این قالب هاست و تنها کافیِ که چند موقعیت رو حذف کنم تا دقیقا بشه همون سایتی که من لازم دارم .(مطمعن نیستم این دلیلم درستو منطقیِ یا نه!!)

ولی مشکلی که وجود داره اینِ که این قالب ها همراه با جوملا نصب میشه و نمیشه جوملا رو نصب کنیم و بعد قالب رو روش نصب کنیم و به همین دلیل ممکنه جوملایی که نصب میشه جوملا 3 باشه در صورتی که الان جوملا 3.3.3 برای دانلود موجودِ.

اگر بخوام جوملایی که همراه با قالب نصبی نصب میشه رو آپدیت کنم بعد از اکسترکت کردن فایل آپدیت توی هاست ، دیگه مدیریت جوملا بالا نمیاد و با خطای 1146 مواجه میشم که ظاهرا علتش وجود افزونه های تجاری توی قالب هست که ماژول پلاگین و کامپوننت هم نیاز به اپدیت دارن.

راه حل چیه؟راه حلی وجود داره؟چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

از قالب اماده استفاده نکنم؟

قید آپدیت کردن جوملا رو بزنم؟

اگر قید آپ دیت کردن جوملا رو بزنم و مثلا با همون جوملا 3 که همراه با قالب نصبی نصب میشه کار کنم و روزی برسه که تیم جوملا اخطاریه امنیتی در مورد اپدیت بهم ارائه و مجبور به اپدیت بشم باید چیکار کنم؟ اون موقع سایتم که کلا بهم میریزه و ارور میخواد بده. ایا این اتفاق میوفته؟

در کل چیکار کنم؟ برم سراغ خرید قالب اماده یا نه؟ (قالب های اماده اکثرا خیلی زیبان و با کمی تغییر کاملا مناسب موضوع سایتم میشن)

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

خطای 1146 مربوط به اشکالی در فیلدهای دیتابیس هست . برای بررسی بیشتر پیام کامل رو قرار بدید . اما قبل از اون :

از منوی کامپوننت ها > ارتقا جوملا استفاده کنید . بعد از اتمام آپدیت به منوی افزونه ها > مدیریت افزونه ها > پایگاه داده > بازسازی رو بزنید . چک کنید ببینید باز خطا میده ؟

اگه نشد :

آپدیت رو پله پله انجام بدید . یعنی هر بسته آپدیتی که بین نسخه فعلی و نسخه نهایی هست رو تک تک آپدیت کنید . بعد از طریق مسیر بالا بازسازی کنید . تا آخرین نسخه .

اگه نشد :

خیر . اینطور نیست . در بدترین شرایط اگه قالب رو از مرکز معتبر تهیه کنید میتونید بسته آپدیت رو هم دریافت کنید . ولی درکل برای جوملا (اون هم ورژن 3) به این زودی ها مشکلی پیش نمیاد که اعلام کنند کلا از ورژن 3 استفاده نکنید . شما برای امنیت سایت به چیزی فراتر از آپدیت جوملا نیاز دارید . آپدیت ها بیشتر برای رفع باگ های برنامه نویسی هست و کمتر بحث امنیت پیش میاد و الزامی به آپدیت کردن به آخرین ورژن نیست .

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری