ali_85

مشکل دیریکت شدن به ادرس cgi-sys/defaultwebpage.cgi

5 پست در این موضوع

یک مشکلی دارم ادرس سایتم خود بخود دیریکت میشه به این ادرس

cgi-sys/defaultwebpage.cgi

یعنی ادرس اصلی این هست

intermilano.ir

ولی وقتی ادرس را وارد می کنم به ادرس

Default Web Site Page

می رود و صفحه ارور می دهد

و در این زمان ادرس

خبرگزاری اینترمیلان ایران

که می زنم وارد سایت می شود

بعضی مواقع درست میشه و بعضی مواقع هم درست نمیشه

خیلی داره اذیت می کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

به هاستینگ گفتم و اونا این جواب را دادن

به این دلیل که اخیرا تغییراتی در آدرس سایتتان داشته اید و اینترنت شما هنوز کش آن را دارد

باید با isp خود تماس گرفته بررسی نمایید

می دونید این مشکل فقط روی اینترنت مخابرات ایجاد میشه برای بقیه اینترنت ها مشکلی نداره

حالا دوباره من مانده ام چی کنم

ببینید . کلا این ارور چند تا دلیل عمده داره . علت مرتبط با شما اینه که ( اگه توضیح هاستینگ درست باشه ) دومین بعد از اینکه resolve میشه یعنی به آی پی ترجمه میشه وارد هاست میشه . توی هاست مدیر هاست تعریف میکنه که بازدید کننده کدوم پوشه ( اکانت که شما دارید ) رو باید نمایش بده . هر خللی اتفاق بیوفته این ارور رو میده . اگه میدونید که فقط با مخابرات اینطوریه ، صبر کنید dns مخابرات به روز بشه حل میشه . نیاز به کار خاصی هم نیست . فکر نکنم بشه به یک ISP گفت که فلش dns کنه :)

دستورات زیر رو به ترتیب در CMD (به صورت Run as administrator) اجرا کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

ipconfig /registerdns
بعد از این کد باید با پیغامی مواجه بشید که می گه 15 دقیقه صبر کنید تا کش دی ان اس تون پاک بشه.
بعد از یک ربع
ipconfig /flushdns
و این کد دوم رو سه چهار بار پشت سر هم اجرا کنید.

در نهایت کش مرورگر خود را خالی کنید و مجددا تست کنید.

اگر هم شک دارید که مشکل از کش نیست و از طرف سرور هست از سایت Website speed test استفاده کنید. اگر در اون جا مشکلی نداشته باشه یقینا" مشکل از کش سیستم و ISP شماست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری