aynalserat

ویرایش پلاگین تصویر

14 پست در این موضوع

دوستان من می خوام پلاگینی که با نام تصویر در زیر مطالب در هنگام نوشتن یک مطلب هست رو ویرایش کنم که پوشه ای که من در روت هاست به نام up درست کردم ، محتویاتش رو بارگذاری کنه !!!

1- چنین پلاگین یا کامپوننتی هست ؟

2- اگه نیست همین رو می شه با نام دیگه ای ویرایش کرد ؟ چطور ؟

3- اگه نمی شه ویرایش کرد چه قیمت چنین پلاگینی رو برام طراحی می کنن ؟

اینم تصویر پلاگین مورد نظر که می خوام پوشه ای به غیر از پوشه imege جوملا رو بارگذاری کنه

سپاسگذارم اگه جواب منو بدید .

یا علی

ویرایش شده در توسط aynalserat

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

این پلاگین ، کامپوننت مدیا رو فعال میکنه که کامپوننت هم پوشه تصاویر رو باز میکنه. اگه قرار باشه تغییری بدبد باید کامپوننت تغییر کنه که فکر نکنم کار عاقلانه ای باشه.

میدونم که jce امکان این تغییر رو در تنظیماتش داره . فکر کنم راحت تر باشه . برای یک ویرایشگر هم امکانات خوبی داره .

ویرایشگر jce رو روی جوملای خودتون نصب کنید و تنظیماتش رو به نحوی قرار بدید که این امکان براتون فراهم بشه . در حال حاضر ویرایشگر tiny mce نصب هستش .

البته من این تنظیمات رو بلد نیستم اما آقای Masood Ashoori فرمودند که همچین قابلیتی داره .

ممنون درسته نگاه کردم می شه عالی عالیه :4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6: چطور بهش آدرس پوشه ای به نام up توی روت هاست هستش آدرس هرچی وارد می کنم یه جای دیگه ای رو ظاهرا باز می کنه اینطور آدرس دادم up/.. نشد دوباره اینطور آدرس دادم public_html/up هم نشد لطفاً راهنمایی کنید چطوری آدرس بدم .

از منوی محتوا وارد منوی مدیریت رسانه بشید . گزینه انتخابها رو بزنید . مسیر پوشه تصاویر و فولدر رو همون پوشه UP خودتون تعریف کنید . حالا با ادیتور tinyMce اگه گزینه تصاویر رو بزنید محتویات پوشه شما رو به جای images باز میکنه

میدونم که jce امکان این تغییر رو در تنظیماتش داره . فکر کنم راحت تر باشه . برای یک ویرایشگر هم امکانات خوبی داره .
از منوی محتوا وارد منوی مدیریت رسانه بشید . گزینه انتخابها رو بزنید . مسیر پوشه تصاویر و فولدر رو همون پوشه UP خودتون تعریف کنید . حالا با ادیتور tinyMce اگه گزینه تصاویر رو بزنید محتویات پوشه شما رو به جای images باز میکنه

آقای صدیقی من دارم از ویرایشگر jce استفاده می کنم نمی خوام آدرس مدیریت رسانه رو تغییر بدم توجه کنید :

سایت من درون پوشه ای به نام fa در روت هاست قرار داره که از طریق صفحه اینترو وصل می شه حالا می خوام توی روت هاست ( نه توی سایت) بلکه توی روت هاست یه پوشه بسازم و مرورگر فایل jce رو به اون پوشه ای که در روت ساختم نصب کنم تا اطلاعات رو اونجا بارگذاری کنم .

آدرس رو چطور بنویسم که به پوشه up وصل بشه ؟

روت هاست منظورتون توی پوشه public_html اگه باشه به اونا دسترسی دارید . از همون روشی که کفتم . به جز public_html به جای دیگه دسترسی ندارید

ببین الان مسیر دقیق پوشه UP کجاست ؟ همون جایی که پوشه های مربوط به جوملا قرار داره ؟ یعنی همون جایی که پوشه های

administrator

modules

plugins

tmp

و ... هستند

اینجا اگه قرار داشته باشه از همون روشی که گفتم می تونید مسیر بدید ولی خارج از این پوشه نمی تونید

با عرض سلام مجدد خدمت دوستان عزیز انجمن جوملای ایران

همه می دونید که چقدر دنبال این افزونه گشتم امروز در نت داشتم سرچ می کردم که افزونه مدیریت فایل eXtplorer رو دیدم که تقریباً و یا می شه گفت کاملاً همون چیزی هست که من دنبالش بودم و مشکلمو رفع می کرد

افزونه مدیریت فایل eXtplorer رو هم خدمت شما معرفی می کنم تا دیگه کسی وقت زیادی برای گشتن و صرف هزینه نخواد بکنه

مدیریت فایل eXtplorer

مدیریت کردن فایل*ها همیشه نیاز وبمسترها خواهد بود. به همین منظور در پیشفرض جوملا نیز این توانایی وجود دارد. باید بتوان همیشه از طریق مدیریت و اینترفیس جوملا فایل*های مورد نیاز را آپلود و ویرایش کرد. اما کامپوننت موجود در چوملا قدرت بالایی ندارد و برای کارهای عمومی مناسب است.

با eXtplorer تجربه مدیریت فایل*های خود را بر پایه وب در جوملا داشته باشید.

این کامپوننت از پوشه root سرور مدیریت فایل*ها را آغاز می*کند.

برخی از قابلیت*های این کامپوننت را در زیر ذکر می*کنیم:

قابلیت ایجاد فایل و پوشه

آپلود فایل در محل مورد نظر

دانلود فایل در محل مورد نظر

تهیه فایل فشرده شده از فایل*ها و پوشه*های مورد نظر

استخراج فایل*های فشرده در محل مورد نظر

کپی کردن فایل*ها* و پوشه*ها

حذف کردن فایل*ها و پوشه*ها

مقایسه فایل*ها در ویرایشگر

تغییر سطح دسترسی (پرمیشن) پوشه*ها و فایل*ها

تغییر نام فایل*ها و پوشه*ها

جستجو

نصب این کامپوننت ممکن است باعث بروز مشکلات امنیتی شود. در صورتی که بر روی پوشه administrator رمز نگذاشته*اید از نصب و استفاده این کامپوننت صرف*نظر نمایید.

منبع : بخش افزونه های جوملا فارسی

لینک مستقیم دانلود از سایت منبع :

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری