Payam.Hayati

برآورد قیمت سایت با این امکانات از نظر شما؟

9 پست در این موضوع

یه سفارش سایت داریم با مشخصات زیر لطفا برآورد هزینه و زمان کنید و نتیجه را تا فردا اطلاع بدید :

========================================

متن سفارش سایت:

سایت از 6 بخش تشکیل شده :

1-کانون های ادب و هنر که شامل کانون گپ، نجوا،برنا، سکانس هنرمندان و اندیشه های امام *راحل باشد

2-دفتر خوابگاه

3-ستاد اقامه نماز

4-قران وعترت

5-فوق برنامه هفتگی

6-بانک فیلم و سی دی

-هر بخش توسط یک مدیر خاص اداره شود

-امکاناتی که درهمه این بخش ها لازم است *عبارتست از :

1-درج خبر و اطلاعیه

2-درج عکس و فیلم

سایر امکانات

-بخش مشاوره و گفتگوی انلاین، دانشجویان بتوانند بصورت انلاین ، مشاوران گفتگو داشته باشند

-امکان برگزاری مسابقات انلاین ، با قرعه کشی (سوالات چندگزینه ای)

-فرم ثبت نام برای دوره های اموزشی که در دانشگاه برگزار میشود مثلا اگر کلاس مهدویت گذاشته میشود ثبت نام از طریق سایت باشد

-بخش پرسش *وپاسخ به گونه ای باشد که مشاور خودش به سوالات دسترسی *داشته باشد اما نتواند در بخش های دیگر سایت تغییر ایجاد کند

-امکان ارسال پیامک به اعضای سایت ، کسانی که سوال انها توسط مشاور جواب داده شده است.

-برای بخش بانک فیلم و سی دی امکان درج لیست سی دی ها و امانت دهی مانند کتابخانه( غیر حضوری)

=================

من افزونه مناسبی برای چت در جوملا ندیدم شما چیزی سراغ دارید،تجاری یا رایگان؟

تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام پیام عزیز

این سایت بسته به کم و کیف پیاده سازی از 2.5 الی 10 تومن میتونم اجرا کنم.

برای چت هم اره هست. تجاریه Live Conference محصول شرکت جومپلیس! (و ...)

موفق باشی و سربلند

تفاوت بین 2.5 تا 10 زیاد هست حجت جان.

قیمت بر پایه جوملا رو چقدر در نظر بگیریم به طور متوسط؟

همچنین اینکه بخوایم خودمون از صفر بنویسیم چقدر؟

درود

به اعتقاد من پیام جان اگه بر پایه جوملاست قیمت بین 2.5 تا 3.5 .

البته حجت جان هم صحیح می فرمایند این سایت اگه اصولی کار بشه و برای تک تک موارد بخواید وقت بذارید و از افزونه های تجاری استفاده و بهینشون کنید تا 10 تومن هم جا داره

ببین پیام جان خودتم خیلی خوب میدونی که تمام این چیزایی رو که گفتی رو مثلا میشه با 2 تومن هم جمع کنه.چه بسا کسایی هم هستن شاید کمتر از 1 تومن هم قیمت بدن...

مثلا برای چت ممکنه ماژول یاهو رو بذارن (یعنی همون سرکار گذاشتن و گول زدن مشتری!)

مثلا برگزاری مسابقه یه چیز دیگه باشه .سایت یه سیستم دیگه بدون هیچ ارتباطی و کلی پارامتر دیگه

به غیر اینها مشتری روبروی تو هم خیلی فرق میکنه مثلا اگه یه سازمان یا مجموعه ای هست که ارزشش 2 میلیارد تومنه. اگه تو بیای بهش بگی آقا من چنین کاری رو برات با 1 تومن میزنم.براشون خیلی خیلی خنده داره.در عوض اگه کسی بهشون همون کاری رو که بخوای انجام بدی .دقیقا با همون کم و کیف بگه 5 میلیون تومن؛ اتفاقا اونها اونو قبول میکنن(در عرف!) درصورتی که تو همون کار رو خیلی بهترشو داری ارائه میدی!

مثلا سایت زیر رو ببین

http://www.maraghe.com/

این سایت برای من با سرعت خوبم الان 457 ثانیه طول کشید تا بیاد بالا!

به نظرت اگه شما بخوای اینو بزنی برای یک فرد حقیقی یا شرکت متوسط چند میگیری؟ نهایتش بگیری 1میلیون من هم بزنم نهایتش بتونم همینو بگیرم!

خب اما این سازمان چقدر خرج کرده براش!؟ تا جایی که بنده اطلاع دارم(یکی از دوستان داخل شهرداری گفت) برای این سایت 12 -15 میلیون تومان هزینه شد توسط شهرداری!!

یا اصلا چرا بریم به استانداری گیلان

http://gilan.ir/

به جرات میتونم بگم من اگه بشینم اینو توی 30 دقیقه جمعش میکنم .ایا واقعا این باید سایت مادر یک استانداری باشه!؟؟؟

به نظرت توی این پروژه چقدر سرمایه؛ هزینه شده!؟؟؟

همه ی اینها هم جوملایی هستن!!

ای وای خدا لعنتت کنه پیام بازم خونمو به جوش آوردی.بازم داغ دلمو تازه کردی...!!!:13::13::13::13::13::13::13::fight1::fight1:

سلام

پیام خصوصی شد

دوست عزیز طبق قوانین نباید همچین پاسخ هایی رو بدید،گذشته از این من نظردهی در مورد قیمت کردم نه اینکه کاربری بخواد برام طراحی رو انجام بده.

سلام

پیام خصوصی شد

خب چرا پ خ می ذارید .همینجا نظرتون رو می دادید که ما هم استفاده کنیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری