offlinebaz1

مشکل نبودن configuration.php در هاست

7 پست در این موضوع

با سلام

موفق نصب جوملا تو قسمت تنظیمات ftp نمیتونه آدرس رو پیدا کنه بعد رفتم که دسترسی configuration.php رو روی 777 بزارم که دیدم چنین فایلی وجود نداره

این فایل باید در public_html باشه درسته ؟ ولی نیست لطفاً راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

فایل configuration.php از اول وجود نداره این فایل پس از نصب جوملا به شکل خودکار ایجاد میشه

برای نصب هم نیازی به انجام تنظیمات ftp نیست بدون تنظیمات هم نصب میشه

فایل configuration.php از اول وجود نداره این فایل پس از نصب جوملا به شکل خودکار ایجاد میشه

مرس از پاسخ سریعتون

دوست عزیز من اولین باری هست که با جوملا کار میکنم انجام ندادن تنظیمات ftp مشکلی برای جوملا بعد از نصب پیش نمیاره مثلا در افزونه ها

دوست عزیز من اولین باری هست که با جوملا کار میکنم انجام ندادن تنظیمات ftp مشکلی برای جوملا بعد از نصب پیش نمیاره مثلا در افزونه ها

سوال دوم اینکه چرا نمیتونه ریشه ftp رو پیدا کنه ؟ راه حلش چیه موقع نصب ftp هم ست کنم؟

مشکلی برای تنظیمات ftp نداره شما همون بدون تنظیم ftp راحت نصب کنید برای افزونه هاتونم مشکلی نداره

درود

تنظیمات Ftp جوملا این امکان رو برای کاربر فراهم میکنه تا از طریق جوملا به فرایندهای آپلود مثل نصب افزونه ها یا آپلود تصاویر در صفحه مدیریت رسانه دسترسی داشته باشید . شاید کاربرد این گزینه در قدیم یکم بیشتر بود ولی امروزه با امکانات دسترسی که سرورها در اختیارتون قرار میدن ضرورت تنظیم این لایه حس نمیشه .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری