post98

مشکل با قالب JA Decor

6 پست در این موضوع

سلام

دوستان من با این قالب مشکلات عجیبی دارم (شرکت جوملارت) مثلآ تو صفحه اول بخش our service که یک ماژول هستش اگه بخوام اسمش رو عوض

کنم و فارسیش کنم کلآ بهم میریزه و قسمت Featured Projects بهمین صورت هستش اما من در قالب هایی که دیدم دوستان در فرشگاهشان میفروشن

فارسی کردن و مشکلی نبوده (آیا قالب ها اورجینال تهیه شده) کسی تا حالا به این مشکل برخورده ؟

قالب : Joomla Templates & Magento Themes Demo

نکته : در صورتی که دوستان اکانت شرکت جوملارت رو دارن و دسترسی به فروم دارن یه سری بحث ها اونجا شده و مشکلات

رو حل کردن اگه مطلب رو بهم بدید من هزینه رو پرداخت میکنم بابت این کاری که میکنید

فعلآ متآسفانه خودم نمیتونم قالب اصلی رو از شرکت بخرم (هزینش رو ندارم)

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

توی مشخصات قالب هم آورده نشده که از زبان های راست چین پشتیبانی میکنه . به نظر مشکل از این هست . به هر حال سایتتون رو منتقل کنید توی هاست . تغییرات رو اعمال کنید . بعد پست بزنید ببینیم چه شکلی شده اگه راه حلی بود راهنمایی لازم انجام بشه . اینطور نمیشه نظر داد .

پ . ن : استفاده از قالب های نال شده مشکلات زیادی رو در آینده به همراه میاره .

ممنون از پاسختون

دوست عزیز من اصلآ قالب رو فارسی نکردم یعنی این مشکل ذاتآ توی این قالب هست یعنی اگه حتی برید توی ماژول ها و our services رو سرچ کنید و برید تعداد ستون ها رو بزارید 4 تا بازم بهم میریزه (البته الان 3 تا هستش)

اینم لینک :Responsive Joomla template for decor and interior design - JA Decor

مرسی

من که مشکلی ندیدم توی قالب . همه چی سر جاشه . شما زبان فارسی رو نصب کنید توی جوملا و اون رو پیشفرض قرار بدید ببینید چی میشه .

یک نکته دیگه شما عنوان رو یا هر جیزی که می فرمایید سایت رو بهم میریزه انجام بدید که من بهم ریختش رو ببینم . اون سه یا 4 ردیف ممکنه شما بتونید در تنظیمات ماژول خیلی چیزهارو تغییر بدید اما قرار نیست همه تغییرات در سایت شما به خوبی کار کنه . یه حالت بهینه استفاده از اون ماژول هست . همه سایت ها همینطورند .

و آخر اینکه من مدیریت ماژول هارو نمیبینم :)

دوست عزیز چون قراره کار رو به مشتری نشون بدم فعلا نمیوتنم دست به چیزی بزنم ولی در لوکال یه عکس گرفتم که ببینید چجوری میشه؟

الان من تو لوکال رفتم اون ماژول رو تو تنظیماتش 4 ستون گذاشتم که اینطوری شد اما وقتی دیتابیس رو برمیگردونم درست میشه .(یعنی قبل این کار یه بک آپ از دیتابیس گرفته بودم)

عکس رو ضمیمه کردم.

مشکل حل شد.

این قالب رو فقط با جوملا 3 بالا بیارید.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری