hmoazami

تو دو تا تایپیک سوال پرسیدم کسی کمک نکرده

8 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

نمی دونم حجم زیاد سوالات کاربران باعث شده دیر به جواب برسیم یا چیزای دیگه

به هر حال لطف می کنن اون دوستانی که وقت میزارن و سوال دوستان دیگه رو جواب میدن

من سوالمو تو دو تا تایپیک مجزا زدم که دیده بشه ولی احتمالاً دیده نشده چون فکر نمی کنم انقدرا پیچیده باشه که اساتید نتونن جواب بدن

2 مشکل با قالب قاصدک نسخه باران

به هر حال ممنونم از جوملا فروم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای تغییر اونها باید فایل های php قالب ویرایش بشن. ببنید از طریق خود پنل قالب این امکان وجود نداره؟ اگر نبود فایل های php مرتبط را بگردید

درود

برای حذف کپی رایت این تاپیک رو بررسی بفرمائید :

ویرایش کپی رایت فروشگاه قاصدک!!

امیر جان قالب من نسخه باران هست ها

من با پاک کردن اون خطوط کاری که میخواستم انجام نشد باز. هر چند که توی اون خطوطی که دوستان گفته بودن به ظاهر چیزی از فوتر و کپی رایت به چشم نمی خورد.

البته قبلا هم این تایپیک رو دیده بودم و تست کرده بودم.

یکی میخواهم اون کپی رایت رو ویرایش کنم یکی دیگه هم اینکه یه بنر توی فوتر هست که کلیک میکنی میره تو سایت eshopcms.ir . میخواهم روی بنر هم که کلیک میکنم بره تو یه سایت دیگه .

کار شخصی سازیم تموم شده الان فقط لنگ این دو تا مسئله هستم. ممنون میشم اگه راهنمایی جزئی تری کنید دوستان.

دوست گرامی لینک و خدمتتون قرار میدم

به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید!

[ATTACH=CONFIG]7021[/ATTACH]

اینم تصویر ضمیمه شده

1- میخواهم روی تصویر فروشگاه ساز قاصدک که کلیک میکنم به لینکی که خودم بهش میدم وارد بشه

2-میخواهم فوتر و اصلاح کپی رایت کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آقا این نشونی هایی که تو اون تایپیک گفته بودین اصلاً وجود خارجی ندارن تو این قالب

در مورد این قالب باران لطفاً کمک کنید

متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری