ali_j

نصب بسته های نصبی

7 پست در این موضوع

سلام

لطفاً یکی آموزش تصویری نصب بسته های نصبی رو قرار بده.

الان من جایی خوندم که باید توی روت اصلی سایت که برای من wwwroot هستش بسته رو اکسترکت کنیم.

ولی اونجا جوملای من نصب هستش. اگه اونارو پاک کنم که کلاً جوملا می پره.

اگه پاک نکنم، اونوقت بسته نصبی رو که اکسترکت کنم با فایلهای همنام فایلهای جوملام قاطی می شه.

الان چیکار کنم؟

اگه یک زحمت میکشید راهنمای نصب رو تصویری می ذاشت عالی می شد.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

بسته نصبی زمانی استفاده میشه که شما بخواید یک جوملا رو از صفر نصب کنید . باید کلیه اطلاعات جوملا قبلیتون رو پاک کنید و بسته نصبی رو اکسترکت کنید و مثل یک جوملای خام از ابتدا شروع به نصب کنید .

اگه اطلاعات جوملای قبلیتون حائز اهمیته از بسته نصبی نباید استفاده کنید از قالب های تنها می تونید استفاده کنید که از مدیریت افزونه ها قابل نصب هستند

موفق باشید

پس یعنی چی که می گن قالب برای جوملا 3؟

شما میگید باید جوملا پاک بشه؟

یعنی هیچ جوملایی روی هاست نصب نیست که بخواد قالب رو روش قرار بدیم.

یعنی چی؟

منم چون اطلاعاتم کمه اول دقیقا همین مشکل رو داشتم!

ببین این قالب های نصبی یا همین کوئیک استارت ها در مجموع شامل یک جوملا و قالب هستش. یعنی وقتی شما میخوای این فایل رو نصب کنی ، همون جوملا رو نصب میکنی + قالبی که همراهش هست.

شما فرض کن که داری جوملا رو نصب میکنی و خب،در کنارش هم اون قالب هم نصب میشه.

اگر هم ورژن جوملایی که نصب میشه آخرین ورژن نبود و خواستی از 3.3 استفاده کنی ،بعد از نصب باید جوملات رو آپدیت کنی.

این چیزیِ که تا الان من متوجه شدم :v

(y)

اگه اکسترکت کنیم و توش پوشه installation باشه یعنی اون قالب یا هی چیزه دیگه بسته نصبی هستش؟

همیشه قالبها هم بسته نصبی هستند؟

شما میتونید در همون جایی که جوملا نصب هست یه پوشه به دلخواه بسازید و جوملای جدید را نصب کنید فقط با این تفاوت که بعد از آدرس لوکال هست باید نام پوشه را تایپ کنید تا شروع به نصب بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری