masoud_ra

مشکل در home

6 پست در این موضوع

سلام دوستان.

من نمیدونم این خط سفید که میاد چیه!!!!

توی دموی قالب درسته حتی زمانی که نصب کردمم درست بود ولی بعده این که مجموعه و منو های خودم رو درست کردم این جوری شد.

ولی توی منویی که default تعریف شده این خط سفید نمیاد توی بقیه منو ها ظاهر میشه.

حتی اسم منو هم باید بالای پست ها قرار بگیره.

انگاری که css ها خراب شده باشه ولی من اصلا دست نزدم فایل css رو.

میشه راهنمایی کنید.

[ATTACH=CONFIG]7023[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط masoud_ra

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

با فایر باگ چک کردین ؟

داداش من اصلا نمیدونم مشکل کجاست که بخوام با اون چیزی رو چک کنم.

به به ... ! قالب سایت من :)

منو رو برای ویرایش باز کنید . تب نمایش صفحه ، فیلد کلاس صفحه این کلاس رو وارد کنید . اولی برای همه باید باشه ، دومی هم بک گراند اون منو هست که عکس بک گراند ها با همین اسم توی پوشه تصاویر قالب هست . عددش رو عوض کنید تصویر زمینه هم عوض میشه . قبل از اینکه از بسته نصبی چیزی رو پاک کنید همیشه این تنظیمات رو بررسی کنید

body-bg body-bg-9

مشکل عنوان منو هم به خاطر مرورگر هست . با گوگل کروم مشکل داره که در نسخه جدید کروم رفع شده :128fs318181:

به به ... ! قالب سایت من :)

منو رو برای ویرایش باز کنید . تب نمایش صفحه ، فیلد کلاس صفحه این کلاس رو وارد کنید . اولی برای همه باید باشه ، دومی هم بک گراند اون منو هست که عکس بک گراند ها با همین اسم توی پوشه تصاویر قالب هست . عددش رو عوض کنید تصویر زمینه هم عوض میشه . قبل از اینکه از بسته نصبی چیزی رو پاک کنید همیشه این تنظیمات رو بررسی کنید

body-bg body-bg-9

مشکل عنوان منو هم به خاطر مرورگر هست . با گوگل کروم مشکل داره که در نسخه جدید کروم رفع شده :128fs318181:

داداش مشکل اون نوار سفید حل شد ولی مگه میشه تو دمو اسم منو درست نشون داده شه اونم توی همین مرورگر با همین ورژن حتی بسته رو هم نصب کنی درست باشه بعد ویرایش اینجوری شه؟

داداش میشه منوش رو کوچیک تر کرد که تمام منوهای تعریف شده ی من نمایش داده شه الان 12 تا توش جا میگیره ولی منو های من 15 تا هست شاید بیشتر هم بشه.

میشه؟

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

این حرف رو بخاطر این گفتم که چند وقت پیش سایت من هم دقیقا این مشکل براش پیش اومده بود . خود به خود . حتی بسته نصبی که خریداری کرده بودم و دست نخورده بود روی لوکال نصب کردم دیدم باز مشکل وجود داره . دموی سایت سازنده رو هم دیدم همین مشکل وجود داشت . در فایرفاکس و اکسپلورر درست نمایش میداد . الان که سوال شما رو دیدم مجددا سایتم رو دیدم درست شده بود . حدس زدم از ورژن کروم بوده . چون گوگل کروم خودکار آپدیت میشه .

منو خاصیت اسکرول داره . البته در نسخه جوملا 3 این قالب :)

به نظرم این قالب شما 2.5 هست . اون هم نال شده . توصیه اکید دارم نسخه اورجینال تهیه کنید .

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری