masoud_ra

جایگزین صفحه home

9 پست در این موضوع

سلام دوستان.

من یه قالب جوملا دارم.

می خوام وقتی که کسی اسمه دامین منو زد یه صفحه ی دیگه باز شه که توی اون صفحه یه سری عکس باشه که در صورت کلیک روی هر عکس قالب من باز شه و به همون بخش مربوطه بره.

میشه راهنمایی کنید که من باید چی کار کنم تا بتونم این کار رو انجام بدم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه منظور شما رو متوجه شده باشم شما صفحه اینترو میخواید درست کنید

همین کلمه رو توی انجومن جستجو کنید (اینترو)

یک صفحه html درست کنید با اسم index.html

بعد عکسهای که میخواین داخلش قرار بدین و لینک بدین به قسمتهای مورد نظر سایتتون

اگه منظور شما رو متوجه شده باشم شما صفحه اینترو میخواید درست کنید

همین کلمه رو توی انجومن جستجو کنید (اینترو)

دوسته عزیز من چیزی پیدا نکردم که بدردم بخوره راجبه این موضوع.

ولی یه دور دیگه توضیح میدم الان من قالبه خودم رو دارم حاضر و اماده روی هاستم و وقتی اسمه دامین رو میزنم سایتم به درستی باز میشه.

حالا می خوام وقتی کسی اسمه سایت منو زد جای اینکه قالبه من باز شه یه صفحه ی دیگه ای باز شه که توی صفحه موضوعاته من باشه روی هر کدوم کلیک کرد قالبی که از قبل نصب کردم باز شه و بره توی همون موضوعی که کاربرم انتخاب کرده.

توی یه تایپیک پرسیده بودن که گفتن باید 2 تا index.php تعریف کرد دوسته عزیزمون میگن 1 فایل index.html باید طراحی کرد.

حالا هر کدوم از این 2 تا راه هم باشه شاید من بخوام یه افزونه نصب کنم که فقط به این صفحه جدیدی که می خوام طراحی کنم ربطش بدم اینو باید چی کار کنم؟

فایل index.html اولویت داره نسبت به فایل index.php

شما وقتی فایل index.html داشته باشی بدون نیاز به هیچ افزونه ای وقتی آدرس دامین را میزنی پیش فرض index.html اجرا میشه

بعد اون طرحی که مد نظرتون هست رو بصورت html ایجاد کنید و اسمشو index.html بگذارید بعد به صفحات مورد نظر سایتتون لینک بدید.

ببینید دوست من

اگه شما یه فایل index.html بسازید وقتی این فایلو توی روت اصلی سایت آپ میکنید اول index.html لود میشه بعد index.php

با این توضیح

-----------------------

شما ابتدا همون صفحه رو به سادگی ایجاد کنید (موضوعات) با نام index.html ذخیر و توی روت اصلی سایت آپ کنید

ببینید دوست من

اگه شما یه فایل index.html بسازید وقتی این فایلو توی روت اصلی سایت آپ میکنید اول index.html لود میشه بعد index.php

با این توضیح

-----------------------

شما ابتدا همون صفحه رو به سادگی ایجاد کنید (موضوعات) با نام index.html ذخیر و توی روت اصلی سایت آپ کنید

داداش حرفت درست ولی الان من بخوام یه افزونه توی این صفحه ی html کار کنه باید چی کار کنم؟

اصلا امکانش هست؟

چون خیلی ساده باشه هم قشنگ نیست.

درود

دوست عزیز اگه به جوملا تسلط دارید و با برنامه نویسی Html*آشنایی ندارید خود جوملا بهترین امکان رو برای این کار به شما میده .

راه حل :

یک قالب ( قالب تنها نه بسته نصبی ) به صلیقه خودتان برای صفحه اینترو بروی جوملاتون نصب کنید . یک منو بسازید به نام "صفحه اینترو"

اون منو رو صفحه پیش فرض قرار بدید

از داخل تنظیمات منویی که ساختید در قسمت انتخاب قالب اون قالب جدیدی که نصب کردید رو انتخاب بفرمائید

تا اینجا شما صفحه اینترو رو ساختید و می تونید افزونه هایی رو که دوست دارید داخلش قرار بدید میمونه لینک دادنش به سایت فعلیتون

با یک ادیتور مثل JCE خیلی خیلی ساده میتونید از صفحه اینترو به صفحه نخست سایتتون لینک بدید

مطالب رو با دقت پیاده کنید انشالا که مشکلی نداشته باشید . اگه هم گیر افتادید تو همین تاپیک بفرمائید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری