masoud_ra

اضافه کردن کد html به صورت ماژول

17 پست در این موضوع

سلام دوستان.

چجوری میشه این کد هارو من یه افزونه کنم و روی سایتم استفاده کنم؟

لینک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان.

چجوری میشه این کد هارو من یه افزونه کنم و روی سایتم استفاده کنم؟

لینک

باید یک ماژول html دلخواه ایجاد کنید و این کد ها رو بذارید توش

و اگر هم نشد باید از ماژول هایی مثل compago blank module استفاده کنید

Compago Blank Module - Joomla! Extensions Directory

باید یک ماژول html دلخواه ایجاد کنید و این کد ها رو بذارید توش

و اگر هم نشد باید از ماژول هایی مثل compago blank module استفاده کنید

Compago Blank Module - Joomla! Extensions Directory

با این افزونه ای که شما دادی درست کار نمی کنه.

با این افزونه ای که شما دادی درست کار نمی کنه.

درود

دوست عزیز در کدهایی که شما به ما نشون دادی بعضی از کدهای ممنوعه در tinyMC Editor وجود داره

پلاگین TinyMC Editor رو اول غیر فعال کن و بعد از کدها در قالب یک HTML سفارشی استفاده کن

درود

دوست عزیز در کدهایی که شما به ما نشون دادی بعضی از کدهای ممنوعه در tinyMC Editor وجود داره

پلاگین TinyMC Editor رو اول غیر فعال کن و بعد از کدها در قالب یک HTML سفارشی استفاده کن

داداش اخه فقط که کد های html توش نیست!!!

css و js هم هست.

داداش اخه فقط که کد های html توش نیست!!!

css و js هم هست.

دوست عزیز یکی از المان های غیر مجاز در TinyMC Editor همین css , java script هستش. حتما قبل از هرکاری اون ادیتور باید غیرفعال بشه

لطفا اشتباه راهنمایی نکنید .

در کد اصلی دو فایل جاوا و css آدرس دهی و فراخوانی شده . با این دستور ها :

<link href="assets/css/styles.css" rel="stylesheet" />

<script type="text/javascript" src="assets/js/script.js"></script>

فقط کافیه این کد ها (جاوا و استایل) رو در فایل هایی با نام ذکر شده ذخیره و در مسیر های مشخص شده آپلود کنید . میتونید به دلخواه مسیر رو هم تغییر بدید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

داداش این کار رو کردم چجوری توی سایتم اضافش کنم؟

یه html داره یه css یه js

css و JS مشخصه ولی HTML رو باید کجا بریزم؟

روت قالب؟ یا روت فولدر asest?

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

ارسال شده در (ویرایش شده)

هیچکدوم . در نهایت کد html رو داخل ماژول html سفارشی قرار بدید دیگه :| قبلش از تنظیمات کلی ویراشگر رو روی ساده بذارید .

یک نکته رو من اضافه کنم . این که یک تب ساز سادست . ماژولش هم برای جوملا هست . چه کاریه این همه کد کپی کنید ؟؟ مثل gk5

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

هیچکدوم . در نهایت کد html رو داخل ماژول html سفارشی قرار بدید دیگه :| قبلش از تنظیمات کلی ویراشگر رو روی ساده بذارید .

یک نکته رو من اضافه کنم . این که یک تب ساز سادست . ماژولش هم برای جوملا هست . چه کاریه این همه کد کپی کنید ؟؟ مثل gk5

لینکش رو داری بهم بدی؟

این کاری رو که شما گفتی هم انجام دادم درست نمیاره.

[ATTACH=CONFIG]7108[/ATTACH]

یجای کد دست خورده . ویرایشگر رو ساده کردید ؟ از ماژولی که مهندس صدیقی گفتند چرا استفاده نکردید ؟ برای بررسی بیشتر باید دمو آنلاین بدید .

این هم ماژول تب ساز gk5 : ماژول تب ساز Tabs GK5 فارسی برای جوملا 2.5

موارد مشابه زیاد هست که هر کدوم امکانات خودش رو داره . اما این ساده و کاربردیه

داداش من این افزونه رو نصب کردم.

2 تا سوال :

1 - چجوری میشه این منو ها رو عمودی کرد یا برعکس ؟

2 - میشه به هر تب 1 ماژول اختصاص داد؟

مثلا اولین تب اسلایدر باشه دومی بشه البوم عکس یا هر چیزه دیگه ای.

موقعیت تب داره توی تنظیمات ماژول که بالا و راست و چپ میتونید انتخاب کنید . شاید اگه از ماژول انی ور استفاده کنید بشه ماژول رو داخلش لود کرد . تست نکردم . https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.nonumber.nl%2Fmodulesanywhere&ei=734mVPr-Iuq1sQTcrIKQBA&usg=AFQjCNGrUu718oE0XacRCoOxOzX_wxFjiQ&sig2=HMdgnY19qyTYqLGI7HOBFA&bvm=bv.76247554,d.cWc

این مورد رو هم ببینید . Dinamods

موقعیت تب داره توی تنظیمات ماژول که بالا و راست و چپ میتونید انتخاب کنید . شاید اگه از ماژول انی ور استفاده کنید بشه ماژول رو داخلش لود کرد . تست نکردم . https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.nonumber.nl%2Fmodulesanywhere&ei=734mVPr-Iuq1sQTcrIKQBA&usg=AFQjCNGrUu718oE0XacRCoOxOzX_wxFjiQ&sig2=HMdgnY19qyTYqLGI7HOBFA&bvm=bv.76247554,d.cWc

این مورد رو هم ببینید . Dinamods

داداش چیزی توی این لینک من پیدا نکردم که بدردم بخوره.

لینک که دادم پلاگین module anywhere بود . باید دانلود و نصب کنید . اجازه بدید ابتدا ماژول JU Tabs که برای اون تاپیک زدید بررسی کنیم . نشد بر میگردیم اینجا . چون مطمئن نیستم بشه داخل تب gk5 ماژول لود کرد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری