specific

تغییر در قالب

7 پست در این موضوع

با سلام.

یه قالب با ارتسیتر طراحی شده, می خوام یه تغییری توش ایجاد کنم. چون امکان قرار دادن دمو رو نداشتم, مجبور شدم با دوتا شکل بگم که می خوام چکار کنم.

تصویر اول:

[ATTACH=CONFIG]7123[/ATTACH]

تصویر دوم:

[ATTACH=CONFIG]7124[/ATTACH]

سعی کردم چیدمان قالب رو تو این تصویرها نشون بدم.

همانطور که در تصویر اول مشخص شده , در سمت چپ و راست مطالب, فضای خالی که متعلق به موقعیت left و right است وجود داره و چون تعداد مطالب زیاد میشن,فضای خالی ایجاد میشه در دو طرف.

می خوام قالب رو جوری تغییر بدم , که مثل تصویر دوم بشه و ناحیه ی مطالب, فضای خالی سمت راست و چپ رو پر کنه.

در صورت امکان بنده رو راهنمایی کنید.

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

باید تغییرات در کدنویسی قالب بدید

باید موقعیت های left و right و slider را داخل یک div قرار بدید و موقعیت component یا همون مطالب را داخل یک div

سورس فایل index.php قالب رو مشاهده کنید و تغییرات را داخل آن اعمال کنید.

باید تغییرات در کدنویسی قالب بدید

باید موقعیت های left و right و slider را داخل یک div قرار بدید و موقعیت component یا همون مطالب را داخل یک div

سورس فایل index.php قالب رو مشاهده کنید و تغییرات را داخل آن اعمال کنید.

باتشکر از شما.

من لینک فایل index.php قالب رو میزارم. اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید که کجا رو باید تغییر بدم!

index.php - Google Drive

اسلایدر در موقعیت position-2 قرار داره. ماژول های چپ و راست هم در موقیت های position-6 و position-7 قرار دارند. موقعیت های قالب ارتیستر هم که مشخص هستند.

با تشکر

این دو خط رو باید جدا کنید در یک div اختصاصی قرار بدید:

echo artxPost(array('content' => '<jdoc:include type="message" />', 'classes' => ' art-messages'));
 echo '<jdoc:include type="component" />';

این دو خط رو باید جدا کنید در یک div اختصاصی قرار بدید:

echo artxPost(array('content' => '<jdoc:include type="message" />', 'classes' => ' art-messages'));
 echo '<jdoc:include type="component" />';

خیلی خیلی از شما متشکرم که منو راهنمایی می کنید.

الان تو استایلی که باید به این div بدم مشکل پیدا کردم. می خوام همین استایل فعلی رو داشته باشه, با این تفاوت که فضای چپ و راست رو هم اشغال کنه.

اگه در این مورد هم بنده رو راهنمایی فرمایید, خیلی ممنون میشم.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری