nader1095

نیاز به کمک دارم

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من تازه عضو این انجمن شدم دلیلش هم مشخصه میخوام طراحی سایت یاد بگیرم ( فعلا هیچی از طراحی سایت نمیدونم)

راستش در یک فروشگاه مشغول به کار هستم یک نفر یک پیشنهاد بهم داد که میتونی فروشگاه اینترنتی بزنی و محصولات فروشگاهتون رو بفروشی و یک پورسانت از صاحب مغازه بگیری

الانم برای همین اومدم اینجا کلی از مطالب سایت و انجمن رو خوندم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چکار کنم تا در آینده بتونم یک فروشگاه برای خودم بسازم

ممنونم اگه راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

ساخت فروشگاه با جوملا کار خیلی پیچیده ای نیست . شما نیازمند یک فروشگاه ساز و یک درگاه بانکی هستید . فروشگاه سازهایی که توی بورس هستند virtumart و joomshopping هست . joomshopping ساده تر و virtumart حرفه ای تره .

توصیه میکنم کار با virtumart رو شروع کنید . توی انجمن جستجو کنید هم مباحث آموزشی و هم رفع ایرادهای زیادی در این خصوص وجود داره . استارت کار رو بزنید هر جا هم گیر افتادید توی تاپیک خود فروشگاه ساز پست بزنید دوستان در حد توان کمک میکنن

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من تازه عضو این انجمن شدم دلیلش هم مشخصه میخوام طراحی سایت یاد بگیرم ( فعلا هیچی از طراحی سایت نمیدونم)

راستش در یک فروشگاه مشغول به کار هستم یک نفر یک پیشنهاد بهم داد که میتونی فروشگاه اینترنتی بزنی و محصولات فروشگاهتون رو بفروشی و یک پورسانت از صاحب مغازه بگیری

الانم برای همین اومدم اینجا کلی از مطالب سایت و انجمن رو خوندم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چکار کنم تا در آینده بتونم یک فروشگاه برای خودم بسازم

ممنونم اگه راهنماییم کنید

ضمن خوش آمدگویی به شما،میتونید از مقالات سایت شروع کنید یا اگه واقعا یک چیز خوب میخواین از بسته های آماده فروشگاهی که در انجمن هم موجوده میتونید استفاده کنید،جوملا کار باهاش آسونه 1هفته بیشتر وقت نمیگیره از 0 تا 100 مدیریتشو یادبگیرین

در ضمن آموزشهای سایتهای دیگه هم موجود مثل جومینا،افزونه ها واسه فروشگاه ساز

ویرایش شده در توسط reza jafari

ممنونم بابت پاسخ گویی سریع شما

راستش نمیدونم باید از کجا شروع کنم

مثلا نمیدونم کدوم فروشگاه ساز بهتره!

راستش فروشگاهی که مد نظر دارم قطعات کامپیوتری هست

دوست عزیز amir فروشگاه ساز virtumart رو پیشنهاد دادند

ممنونم بابت پاسخ گویی سریع شما

راستش نمیدونم باید از کجا شروع کنم

مثلا نمیدونم کدوم فروشگاه ساز بهتره!

راستش فروشگاهی که مد نظر دارم قطعات کامپیوتری هست

دوست عزیز amir فروشگاه ساز virtumart رو پیشنهاد دادند

در این پست یکی از دوستان زحمت کشیدن یک بسته نصبی مهیا کردن با joomshoping واسه فروشگاه کامپیوتر بسته نصبی قاصدک نسخه 2 کاملا فارسی(ویرایش شده) JoomShopping 3.18.5 - صفحه 4

اینم میتونه کمک کنه تو کامله و نمونه هم داره به درگاه پرداخت آنلاینم متصله

دوستان من میخوام جوملا نصب کنم

حالا دو تا سوال دارم

۱. کدوم نسخه از جولا رو نصب کنم؟ ۲.۵ یا ۳

۲. این طور که فهمیدم جوملا از چند طریق نصب میشه ! از کدوم روش نصب، استفاده کنم؟

فعلا جوملا 2.5

جوملا 3 آزمایشی هست و زمانی که نسخه 3.5 عرضه شد بهتره که نصب کنید

درود

به نظر من ابتدا از یکی از دو فروشگاه ساز آماده ی انجمن استفاده کنید.

در کنارش یه فروشگاه دیگه هم برای یادگیری و درک بهتر جوملا شروع به طراحی کنید

هدیه فروشگاه ساز فوق حرفه ای قاصدک نسخه باران :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

هدیه کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری