rahman28

دو زبانه کردن سایت

16 پست در این موضوع

با سلام;

دوستان عزیز من از قالبی در جوملا استفاده میکنم که در نصب اولیه فقط قالب فارسی شده بوده برای اینکه بتونم این سایت رو دوزبانه کنم احتیاج به ورژن انگیلسی داشتم که اون رو هم تهیه کردم حالا میخوام بدونم چجوری میتونم از هر دو قالب استفاده کنم (فارسی و انگیلسی)در حالی که الان فارسی فقط نصب هستش؟!؟!

آدرس سایت : pookehsina.com

..

یا علی...

ویرایش شده در توسط rahman28

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای دو زبانه کردن روی جوملا 1.5 باید باید افزونه Joomfish نصب کنید نیاز نیست قالب انگلیسی رو هم نصب کنید

این افزونه رو نصب کنید و باهاش کار کنید اگر نیاز به راهنمایی داشتید عنوان کنید تا راهنمایی کنیم:

http://extensions.joomla.org/extensions/languages/multi-lingual-content/460

با سلام;

دوستان عزیز من از قالبی در جوملا استفاده میکنم که در نصب اولیه فقط قالب فارسی شده بوده برای اینکه بتونم این سایت رو دوزبانه کنم احتیاج به ورژن انگیلسی داشتم که اون رو هم تهیه کردم حالا میخوام بدونم چجوری میتونم از هر دو قالب استفاده کنم (فارسی و انگیلسی)در حالی که الان فارسی فقط نصب هستش؟!؟!

آدرس سایت : pookehsina.com

..

یا علی...

دوست گرامی برای اینکار شما دو راه دارین

1- در روت هاستتون یه پوشه به طور مثال en بسازید و جوملای انگلیسی خودتون رو در اون وارد کنین و قالب انگلیسیرو در این جوملا نصب کنین که میشه yoursite.com/en و روش دوم استفاده از گوگل ترنسلیت هستش که کدهاش موجوده. و البته مهمتر از گوگل ترنسلیت joomfish که آقای مدیر فرمودند.

توضیح بیشتر خواستید اطلاع بدید

موفق باشین

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

دوست گرامی برای اینکار شما دو راه دارین

1- در روت هاستتون یه پوشه به طور مثال en بسازید و جوملای انگلیسی خودتون رو در اون وارد کنین و قالب انگلیسیرو در این جوملا نصب کنین که میشه yoursite.com/en و روش دوم استفاده از گوگل ترنسلیت هستش که کدهاش موجوده. و البته مهمتر از گوگل ترنسلیت joomfish که آقای مدیر فرمودند.

توضیح بیشتر خواستید اطلاع بدید

موفق باشین

جناب من همین کار رو کردم ولی با پیغامی روبرو میشم که میتونید در زیر ببینید

www.pookehsina.com/en

برای دو زبانه کردن روی جوملا 1.5 باید باید افزونه Joomfish نصب کنید نیاز نیست قالب انگلیسی رو هم نصب کنید

این افزونه رو نصب کنید و باهاش کار کنید اگر نیاز به راهنمایی داشتید عنوان کنید تا راهنمایی کنیم:

http://extensions.joomla.org/extensions/languages/multi-lingual-content/460

میشه دقیق بگید که این افزونه چیکار میکنه

جناب من همین کار رو کردم ولی با پیغامی روبرو میشم که میتونید در زیر ببینید

www.pookehsina.com/en

خطایی که دیدم میگه که پوشه شما دسترسی لازم رو برای شما نداره، دسترسی یا permission پوشه en رو روی 755 قرار دهید و بعد امتحان کنید

موفق باشید

اگر جوملاتون 2.5 باشه براحتی می تونید بدون نصب افزونه ای با یک دیتا بیس و یک قالب سابت رو دو زبانه بالا بیارید

خطایی که دیدم میگه که پوشه شما دسترسی لازم رو برای شما نداره، دسترسی یا permission پوشه en رو روی 755 قرار دهید و بعد امتحان کنید

موفق باشید

جناب همینکا رو کردم ولی این دفعه سایت اینجوری باز میشه

pookehsina.com/en

یعنی به عبارتی انگار مشکل از installation هستش

سلام

اگر نیاز به ترجمه با دقت بالا ندارید این افزونه بهتون کمک خواهد کرد هم برای جوملا 1.5 و 2.5 کار میکنه من از ابتدا از این ماژول در سایتم استفاده کردم مشکلی هم باهاش ندارم.

http://extensions.joomla.org/search?q=gtranslate

موفق باشید.

موفق باشید

permission پوشه en روی 755 قرار میدم ولی این دفعه صفحه نصب باز میشه ولی ناقص

pookehsina.com/en

یک فیلمی هست که توی جوم پک هستش توش مهندس نوین فرد عزیز قشنگ توضیح دادن چطوری سایتو دو زبانه بالا بیاریم فکنم تو انجمن هم باشه بگردی پیدا میشه اگه نشد بگید تا توضیحشو بزارم چن نمی تونم فیلمو بزارم

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اگر نیاز به ترجمه با دقت بالا ندارید این افزونه بهتون کمک خواهد کرد هم برای جوملا 1.5 و 2.5 کار میکنه من از ابتدا از این ماژول در سایتم استفاده کردم مشکلی هم باهاش ندارم.

http://extensions.joomla.org/search?q=gtranslate

موفق باشید.

با تشكر فراوان خيلي بدردم خورد

من اين افزونه را تو گوگل گشتم و نسخه فارسي شدشو جستم

خيلي باحاله 56 زبان زنده دنيا را داره به دو صورت زبان ها را نمايش مي ده

اگه خاستي پرچمشونم فعال مي كني

اصلا خيلي چيز توپيه

ویرایش شده در توسط mojtaba031

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری