hadidr

فرم ورود و ثبت نام با rsform

10 پست در این موضوع

با سلام

بنده کامپوننت rsform را برای ساخت فرم ثبت نام دانلود کردم و از این طریق یک فورم را ساختم .. حالا سوال بنده این است که برای ورود به سایت چه باید کرد و چطور باید ورود به سایتی را ساخت که با این ثبت نام هم خوانی داشته باشد و فردی که ثبت نام می کنند بتواند از منو ورود به سایت وارد سایت بشود

خود rsform منو ورود به سایت دارد یا خیر ؟

یا باید این منو را خودم بسازم ؟

لطفآ راهنمایی بفرمایید

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فرم ورود فرقی نمیکنه همون فرم ورود خود جوملا هستش که شما هم میتونید از ماژول ورود پیشفرض خود جوملا استفاده کنید و یا ماژولهای دیگه ای که دوست دارید نصب کنید

خوب ورود به سایت خود جوملا بررسی می کند که چه کسی ثبت نام کرده( از طریق ثبت نام با rsform ) یا باید به صورت دستی خودمان این افراد را در سایت فعال کنیم

یک سوال دیگر :

فرم ورود به سایت جوملا را که فعال می کنم بعد از پر کردن مشخصات بر روی گزینه ورود که کلیک می کنم به صفحه 404 می رود .دلیل چیست و راه حل چیست ؟

سپاس

دوست خوبم لطفا مشکلتون رو در یک تاپیک پیگیری کنید توی تاپیک rsform هم همین رو مطرح کردید

شما باید فرمی رو که با rsform ایجاد کردید با استفاده از پلاگین ثبت نام ار اس فرم به ثبت نام پیشفرض جوملا تبدیل کنید دیگه کاری لازم نیست انجام بدید

آموزش ایجاد فرم ثبت نام با استفده از rsform هم توی تاپیکش کامل هست میتونید از اونجا استفاده کنید

دوست خوبم لطفا مشکلتون رو در یک تاپیک پیگیری کنید توی تاپیک rsform هم همین رو مطرح کردید

شما باید فرمی رو که با rsform ایجاد کردید با استفاده از پلاگین ثبت نام ار اس فرم به ثبت نام پیشفرض جوملا تبدیل کنید دیگه کاری لازم نیست انجام بدید

آموزش ایجاد فرم ثبت نام با استفده از rsform هم توی تاپیکش کامل هست میتونید از اونجا استفاده کنید

چشم

این افزونه را پیدا نکردم سایت های خارجی هم پولی بود که امکان خرید پولی ما نداریم از اینجا

فقط یک افزونه پیدا کردم که به صورت درست کار نمی کرد

شما این پلاگین (user registration Plugin )را برای دانلود دارید ؟

سپاس

فرمساز رو از لینک زیر دانلود کنید داخلش پلاگین ثبت نام هم هست

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

آقا خیلی ممنون

حالا طبق آموزش نصب کردم و مشکلی نداشت

فقط مشکلم این است که حالا برای ورود به سایت باید ماژولی استفاده کنم که از خود جوملا است ؟

یا اینکه قسمتی هست که به rsform وصل شود برای ورود به سایت ؟

سپاس

برای ورود دیگه کاری به rsform ندارید از اینجا به بعد مربوط به ماژول ورود خوب جوملا هستش

برای ورود دیگه کاری به rsform ندارید از اینجا به بعد مربوط به ماژول ورود خوب جوملا هستش

این پلاگین که نصب کردیم بر روی rsform کارش چی هست ؟ آخه حالا نصب شده ولی تغییر نکرده فرم .. قبل از نصب پلاگین نیز می شد فرم ساخت و ثبت نام کرد

یک مشکل که دارد برای پر کردن فیلد ها موقع ثبت نام باید انگلیسی فرم را پر کرد و فارسی نمی پذیرد دز صورتی که خود rsform فارسی است

ممنون می شم این مشکل را پاسخ دهید ( این امکان وجود دارد به صورت تلفتی مزاحم وقت شما شوم ؟ )

سپاس

شما آموزش دقیق ساخت فرم ثبت نام رو توی همون تایپک rsform هست دقیق بخونید متوجه میشید که پلاگین چکاری انجام میده و فرمتونم میتونید درستش کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری