astanedoost

آدرس کد html این بخش

5 پست در این موضوع

سلام دوستان؛

من نمیدونم آدرس کدهای html چطوری به دست بیارم؛ آدرس کدهای css که مقابلش نوشته اما html رو نمی تونم؛

در سایت www.animalzone.ir پایینه سایت نوشته شده Designed by RocketTheme که مربوط به طراحه قالبه، این رو آدرسش رو لطف می کنید بگید کجاست تا حذفش کنم؟

اگرم راهنمایی کنید که چطوری از فایرباگ بتونم آدرسش رو پیدا کنم ممنون میشم،

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اکثرا در تنظیمات خود قالبه و می تونید از اونجا حذفش کنید.اگر نبود فایل index.php قالب رو چک کنید

یاحق

درود

دلیلی که کدها رو با فایرباگ پیدا نمی کنید اینه که فشرده سازی Gzip قالبتون رو فعال کردید . کدها با هم پیوند داده شدن و مسیر مستقیمی ندارند که بتونید پیداشون کنید . موقتا فشرده سازی رو غیر فعال کنید و مجدد تست بزنید . این کدها هم html نیستند .

ممنون بزرگوار، حل شد، مال قالب بود؛

درود

اکثرا در تنظیمات خود قالبه و می تونید از اونجا حذفش کنید.اگر نبود فایل index.php قالب رو چک کنید

یاحق

ممنون بزرگوار؛ بله این کدها html نبودن و از قالب بود؛ در مورد راهنمایی تون ممنون، ولی خب من کمی آماتورم؛ میشه راهنمایی کنید که از کجا باید فشرده سازی رو غیر فعال کنم و اینکه آیا بعدش حتما باید مجددا فشرده سازی رو فعال کنم؟ سپاس[

درود

دلیلی که کدها رو با فایرباگ پیدا نمی کنید اینه که فشرده سازی Gzip قالبتون رو فعال کردید . کدها با هم پیوند داده شدن و مسیر مستقیمی ندارند که بتونید پیداشون کنید . موقتا فشرده سازی رو غیر فعال کنید و مجدد تست بزنید . این کدها هم html نیستند .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری