pournikdast

مشکلات عجیب و متعدد

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان خوبم سلام

دو ماهی است که قالب اماده جوملا رو خریداری کردم و با کمک شما دوستان و اساتید محترم انجمن توانستم شکل اولیه به آن بدهم، اما متاسفانه هر روز مشکلات جدید و عجیبی با سایت دارم که برخی از آنها را خلاصه لیست میکنم :

1.پس زمینه بالای سایت طرح دار است که در بعضی browser ها و سیستم ها به شکل درست و طرح دار و در برخی دیگر به شکل ساده نمایش داده میشود، گاهی اوقات هم بعد از یک بار رفرش مجدد سایت پس زمینه به شکل درست نشان داده میشود

2.ماژول bt slideshow را نصب کردم و بعد از کلی دردسر، مشکل خارج بودن متن را از کادر را حل کردم اما این بار مشکل جدید این است که لینک هایی که در تصاویر اسلاید شو داده ام باز هم در برخی سیستم ها و بروزرها فعال است و در برخی دیگر مثلا از 3 تصویر فقط یک تصویر لینک فعال دارد

3.لوگوی بالای سایت را عوض کرده ام ولی در برخی سیستم ها هنوز لوگو همان لوگوی پیشفرض قالب است

4.سرعت بالا آمدن سایت بسیار افت کرده است و سایت به شکل یک در میان به شکل ناقص و یا بهم ریخته بالا می آید و گاهی اوقات دکمه ذخیره تغییرات کار نمی کند و...

دوستان خوبم میدونم که این انجمن برای اموزش جوملا راه اندازی شده است، اما حقیقتا بنده از نظر زمانی فوریت دارم و متاسفانه سواد چندانی هم در مدیریت سایت ندارم، خواستم از اساتید انجمن خواهش کنم در صورتی که امکانش باشد با گرفتن مشخصات ورود به هاست و مدیریت سایت از بنده، لطف بفرمایند و بنده را در حل این مشکلات یاری کنند.

با سپاس فراوان از دوستان و اساتید خوبم edures.ir

ویرایش شده در توسط pournikdast

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مورد اول لینک بدید دمو زنده

مورد سه اگر عوض شده مطمعا کش دارید اون مروگر ها باید کششون پاک بشه

مورد چهار هم باز آدرس سایت رو می خوام تا بهتون بگم مشکل از کجاست

چک کردم مشکلی نبود که؟!!!

شما یک بار ctrl+f5 بزنید ببینید چی میشه

دوستان خوبم سلام

توی سیستم خودم همه مشکلات دیده نمیشه

اما تو سیستم های دیگه حتی گاهی لوگوی بالای سایت عوض نشده

در مورد مشکل شماره (2) هم تقریبا تو تمام سیستم ها لینک تصاویر ماژول اسلایدشو کار نمیکند و یا به شکی یک در میان و فقط در برخی بروزرها لینک تصاویر فعال است

جالب اینجاست وقتی لینک تصاویر فعال است طرح بالای صفحه درست نشان داده نمیشود و فقط بعد از یک بار رفرش درست میشود

مرسی دوست عزیز

یعنی ممکنه مشکل از سیستم ها باشه نه از سایت؟

جناب صدیقی و دیگر اساتید محرتم انجمن

دوست داشتم از راهنمایی شما هم استفاده میکردم

جناب صدیقی و دیگر اساتید محرتم انجمن

دوست داشتم از راهنمایی شما هم استفاده میکردم

کش مرورگرتان را باید پاک کنید بنده هم تست کردم سایتتان کاملا سالم میباشد

درود

مشکلاتی که میفرمئید بر میگرده به کش . ببینید اگه تو مدیریت جوملا کش روشنه خاموشش کنید مجدد تست بزنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری