faliramaji

راهنمایی در مورد طراحی سایت

11 پست در این موضوع

سلام

من میخوام یک سایت انجمن علمی درست کنم با امکاناتی مثل حق عضویت دادن، بخش دانلود فایل مقالات با دریافت پول از طریق آنلاین و متصل به درگاه اینترنتی، ......

حالا بسته نصبی جوملایی شبیه این هست؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من میخوام یک سایت انجمن علمی درست کنم با امکاناتی مثل حق عضویت دادن، بخش دانلود فایل مقالات با دریافت پول از طریق آنلاین و متصل به درگاه اینترنتی، ......

حالا بسته نصبی جوملایی شبیه این هست؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

به جای استفاده از جوملا از Mybb یا vbulletin استفاده کن که واسه اینکارا ساخته شدن

اینها چی هستن؟

اینا سیستم های انجمن ساز هستن که امکاناتی رو که میخواین دارن خصوصا وبی بولتن،مای بی بی هم خوبه تو نت سرچ کنی بهتر نتیجه میگیری جوملا میشه باهاش انجمن زد ولی اینم باید دونست چیزی که از پایه واسه انجمن سازی ساخته شده با جوملا زمین تا آسمون فرقشونه

من تا حدی جوملا بلد هستم با این نرم افزارها هم کار نکردم. هدف من طراجی سایت هست که نام انجمن رو داره یه چیزی مثل این

http://www.msir.ir/fa/Default.aspx

حالا این نرم افزار سایت درست میکنه؟

من تا حدی جوملا بلد هستم با این نرم افزارها هم کار نکردم. هدف من طراجی سایت هست که نام انجمن رو داره یه چیزی مثل این

http://www.msir.ir/fa/Default.aspx

حالا این نرم افزار سایت درست میکنه؟

خوب شما میتونید یک صفحه اولیه با جوملا واسه سایتتون راه بندازین و واسه انجمنتون از vbulletin استفاده کنید تو گوگل آموزشش هست هم خودش انجمن پشتیبان هم داره حالا اگر اصرار به کار با جوملا رد دارین کامپوننت کیوننا واستون میتونه انجمن بسازه ولی خوب اونم نیاز به ویرایش و ادیت داره تا چیزی که شما میخواین انجام بده.

همه ی این ها امکاناتی مثل حق عضویت دادن، بخش دانلود فایل مقالات با دریافت پول از طریق آنلاین و متصل به درگاه اینترنتی،

با جوملا قابل اجراست و چیزایی که دوستم گفتن برای راه اندازی فروم هست فک کنم شما از انجمن علمی دقیقا منظورتون فروم نباشه که در این صورت جوملا از سی ام اس ها انجمن ساز خیلی بهتره

باید چندتایی کامپوننت نصب کنی که همشون توی انجمن هستن ولی متاسفانه بسته نصبی شامل همه ی کامپوننت های مورد نیاز و سراغ ندرام . ا

برای انجمن گفتگو از کیوننا استفاده کنید که برای راه اندازی نیاز به تغییری نداره فقط یه قالب پیدا کنید که به قالب اصلی سایتتون بخوره

جوم شاپینگ رو برای پرداخت و دانلود پیشنهاد میکنم

برای بقیه امکامنات انجمن بگردید . موفق باشید

شاید بد مطلب رو رسوندم هدف داشتن انجمن به این صورت نیست. اسم سایت انجمن علمی هست و آپشن های اون مثل سایتی هست که بالا دادم

شاید بد مطلب رو رسوندم هدف داشتن انجمن به این صورت نیست. اسم سایت انجمن علمی هست و آپشن های اون مثل سایتی هست که بالا دادم

باسلام دوست عزیز

برای عضویت پولی: rs mambership

برای فروش فایل و دانلود : joomshopping

پیشنهاد می کنم.

درود

برای فروش فایل و محصول :j2store یا k2store

فروش حق عضویت: rs membership

گزینه های مناسبی هستند

ممنون آقا امیر من یه سایت علمی مثل http://www.msir.ir/fa/Default.aspx میخوام درست کنم البته شکیل تر و بهتر و با داشتن حداقل این امکانات منو. حالا بسته نصبی جوملایی مشابه این هست؟ یا باید طراحی شه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری