vahidp

راست چین کردن قالب

19 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان میشه در راست چین کردن نوشته و منو این قالب راهنمای کنید

ویرایش شده در توسط vahidp

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

داخل تنظیمات قالب رو ببینید گزینه rtl داره یا نه؟؟؟

بعضی قالب ها هم با پیشفرض کردن زبان فارسی راستچین میشن

سلام دوست عزیز بعضی ازقالبها خودشون قابلیت راست چین شدن را دارن!که باید توتنظیمات قالب وجود داشته باشه!

اگراین قابلیت وجود نداشت باید قالبو ویرایش کنی که تو این انجمن دوستان توضیح دادن:

آموزش : راست چین کردن قالبهای جوملا

قالب تنظیماتی نداره ،،، و طبق اموزشهای راست چین هم درست کردم ولی این قالب راست چین نمیشه لطفا اساتید راهنمای کنند

درود

زبان فارسی رو از طریق مدیریت جوملا نصب کنید و اونو پیش فرض قالب قرار بدید . خودش rtl*میشه

درود

زبان فارسی رو از طریق مدیریت جوملا نصب کنید و اونو پیش فرض قالب قرار بدید . خودش rtl*میشه

دوست عزیز مبتدی نیستم از اول زبان فارسی رو نصب کردم و پیش فرض هم فارسی هست ، این قالب تنظیمات rtl و تنظیات دیگه نداره قبلا با استفاده از اموزشهای راست چین کردن ،قالبهای رو راست چین کردم ولی این قالب نمیدونم چرا راست چین نمیشه

من نمیدونم تا الان چه کار هایی انجام دادید . ولی وقتی در امکانات نوشته که راست چین رو ساپورت میکنه دو حالت بیشتر نداره . یا در تنظیمات قالب هست و یا با نصب فارسی خودکار تغییر جهت میده .

لینک حالت راست چین قالب هم در منو آورده شده Magazine Joomla Templates ZT News IV

من نمیدونم تا الان چه کار هایی انجام دادید . ولی وقتی در امکانات نوشته که راست چین رو ساپورت میکنه دو حالت بیشتر نداره . یا در تنظیمات قالب هست و یا با نصب فارسی خودکار تغییر جهت میده .

لینک حالت راست چین قالب هم در منو آورده شده Magazine Joomla Templates ZT News IV

در کدها هر بخشی که لازم بود رو راست چین کردم ، فکر کنم این قاللب نال هست و در اصل بخش راست چین در تنظیمات باید باشه ولی "بخش تنظیمات" شاید به خاطر نال بود قالب در دسترس نیست ، این امکان وجود داره؟

سلام

نه دوست عزیز ربطی به نال نداره

لینک دانلود رو واسم در پیام خصوصی ارسال کنید تا نصب کنم و راه rtl رو بگم

حق یارتان

درود

دوست عزیز من با استفاده از FireBug کل قالب شمارو راست چین کردم ، هیچ مشکل خاصی هم وجود نداشت...

ولی اینکه بخوام دونه به دونه بگم کجا هارو باید تغییر بدی طولانی میشه. باید قالب شمارو داشته باشم تا RTL تحویل بدم

موفق باشید

دوست عزیز مبتدی نیستم از اول زبان فارسی رو نصب کردم و پیش فرض هم فارسی هست ، این قالب تنظیمات rtl و تنظیات دیگه نداره قبلا با استفاده از اموزشهای راست چین کردن ،قالبهای رو راست چین کردم ولی این قالب نمیدونم چرا راست چین نمیشه

دوست عزیزم خدایی نکرده جسارت نکردم . ما مجبوریم فرض رو بر این قرار بدیم که همه مبتدی هستند حتی خودمون . ببینید فریم ورکها با هم تفاوت دارند .بسته به نوع فریم ورک مثلا قالب های یوتم یا همین قالب های OT یا اکثر قالب های Shaper از مدیریت قالب فارسی قابل انتخاب نیست و وقتی میگه RTL Support با پیش فرض کردن زبان فارسی RTL فعال میشه . حتما لزومی نداره توی تنظیمات باشه .

پیشنهاد :

از همین دمو قالب رو روی وضعیت RTL بذارید بعد با inspect element فایل template.css*رو ذخیره کنید روی سیستمتون و جایگزین فایل فعلیتون کنید . تست بزنید انشالا که جواب میده .

اگه هم متوجه منظورم نشدید این فایل رو جایگزین template.css قعلیتون کنید :*

template دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

قبلش بکاپ فراموش نشه

موفق باشید

دوست عزیزم خدایی نکرده جسارت نکردم . ما مجبوریم فرض رو بر این قرار بدیم که همه مبتدی هستند حتی خودمون . ببینید فریم ورکها با هم تفاوت دارند .بسته به نوع فریم ورک مثلا قالب های یوتم یا همین قالب های OT یا اکثر قالب های Shaper از مدیریت قالب فارسی قابل انتخاب نیست و وقتی میگه RTL Support با پیش فرض کردن زبان فارسی RTL فعال میشه . حتما لزومی نداره توی تنظیمات باشه .

پیشنهاد :

از همین دمو قالب رو روی وضعیت RTL بذارید بعد با inspect element فایل template.css*رو ذخیره کنید روی سیستمتون و جایگزین فایل فعلیتون کنید . تست بزنید انشالا که جواب میده .

اگه هم متوجه منظورم نشدید این فایل رو جایگزین template.css قعلیتون کنید :*

template دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

قبلش بکاپ فراموش نشه

موفق باشید

دوست عزیز کاملا حرفتون درست :25:من فقط میخواستم سوال کمی سریعتر پیش بره بحث در درست بودن کار شما نیست، الان قالب رو وضعیت rtl هست و فایل تمپلت شما رو جایگزین کردم و مطالب و منو راست چین شد ولی زیرمنو ها مشکل داره ممنون میشم این بخش رو هم راهنمای کنید

دمو سایتم

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14155492491.jpg

دوستان لطفا این سوال رو راهنمای کنید خیلی لازم دارم :auizz3ffy9vla57584x

دوستان لطفا این سوال رو راهنمای کنید خیلی لازم دارم :auizz3ffy9vla57584x

قالبتون نال هست؟

قالبتون نال هست؟

میدونم ولی چه فرقی میکنه برای اون بخش هم میشه کدها رو اصلاح کرد تا درست بشه

میدونم ولی چه فرقی میکنه برای اون بخش هم میشه کدها رو اصلاح کرد تا درست بشه

قالبهای نال مخصوصا دارای فریم ورک مشکلات زیادی در آینده ایجاد می کنند.

قالبهای نال مخصوصا دارای فریم ورک مشکلات زیادی در آینده ایجاد می کنند.

اکثر قالبهای که با لاینسنس فروخته میشه هم نال هستند با این تفاوت که فارسی و راست چین شده و اون فروشنده خودش هم میدونم داره قیمیت راست چین کردن قالب رو میگیره نه ایکه قالبش اصل هست اگه بخواهد مشکل پیدا کنه خلی از قالبها باید مشکل پیدا کنه

اکثر قالبهای که با لاینسنس فروخته میشه هم نال هستند با این تفاوت که فارسی و راست چین شده و اون فروشنده خودش هم میدونم داره قیمیت راست چین کردن قالب رو میگیره نه ایکه قالبش اصل هست اگه بخواهد مشکل پیدا کنه خلی از قالبها باید مشکل پیدا کنه

شما از کجا دانلود کردین قالبتون رو؟

شما از کجا دانلود کردین قالبتون رو؟

دوست عزیز نمیدونم هدفتون از پرسیدن این سوالات چی هست من امدم یک سوال بپرسیدم اگه بلد هستید راهنمای کنید در غیر این صورت موضوع منتفی هست و اجازه بدید دوستانی که بلد هستنید راهنمای کنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری