amin1

نیاز به افزونه ی نرم افزارهای کاربردی برای سایت دانلودی

22 پست در این موضوع

سلام خسته نباشین

به افزونه ی نیاز دارم که بتونم برای چندتا نرم افزار از طریق ماژول لینک دانلودبزارم (بخش نرم افزاهرهای کاربردی)؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

نیازی به افزونه ای نیست دوست عزیز.

به مدیریت ماژولها برید و یک ماژول html دستی ایجاد کنید.در اونجا حالا به فراخور نیاز و تمایلتون عکس و متن و لینک دانلود قرار بدید....

سلام

می دونم از اچ تی ام ال دستی استفاده کردم فقط نمی تونم از طریق سی اس اس دقیقاعکس و نوشته ها رو ست کنم .عکس رو ببینین متوجه میشین .چیزی می خوام تو این حد باشهک

کلیک سمت چپ بخش نرم افزارهای کاربردی

[ATTACH=CONFIG]7345[/ATTACH]

کاری نداره که !

یه ماژول Html ساده بساز و در اون مثل زمانی که مطلب ارسال می کنی به سایتت ، عکس و لینک دانلود نرم افزار رو قرار بده . همین

مثال :

تصویر : لینک دانلود

سلام

دوست عزیز اینارو بلدم فقط یه مشکلی هست که نمی تونم با سی اس اس عکس و لینک ها رو ست کنم؟؟

اصلا نیازی به css نداری دیگه !!! :auau:

یه عکس میذاری سمت چپ یا راستش هم لینک دانلود !!!!

واسه چی css ؟

سلام

دوست عزیز می دونم من میخوام بهشون استایل بدم اگه تو عکسی که گذاشتم دقت کنید لینک ها کمی پایین ترن نسبت به عکس ها من میخوام دقیقا روبروی عکس ها قرار بگیرن

درود

ویرایشگر حرفه ای مثل jce نصب کنید . دقیقا مثل همینو میتونید باهاش بزنید . برای استایل دادن هم شما اول تصویر و لینک دانلود رو قرار بدید و به شکل دلخواه در بیارید بعد استایل رو بهش بدید

سلام

استاد به عکسی که گذاشتم نگا کنید من تنها مشکلم اینه که لینک ها دقیقا مقابل عکس نیستند ؟؟؟من فقط میخوام این مشکل رو حل کنم

درود

منظورم این عکس هستش که با htmlدستی درستش کردم و لینک ها دقیقا مقابل عکس ها قرار گرفتن

attachment.php?attachmentid=7345&d=1414835074

این سایت از یه ماژول استفاده کرده دنبال اون ماژول هستم

وقتی عکس و لینک رو قرار میدید روی عکس نحوه نمایش رو انتخاب میکنید ؟* توی همون قسمتی که تصویر رو انتخاب میکنید گزینه Alignment داره که میگید تصویر کدوم سمت نوشته دقیقا قرار بگیره

منظورم اینه با کدوم سمت قرار گرفتن عکس ها مشکلی ندارم میخوام لینک ها دقیقا به شکلی که تواین عکس هست قرار بگیره

[ATTACH=CONFIG]7357[/ATTACH]

خب همون گزینه alignment*رو که استفاده کنید میارتشون تو یک خط . تست بزنید

همون گزینه رو هر طوری امتحان کردم نشد تو یه خط قرار نگرفتن

رولوکال دارم میسازم.اگه ممکنه یه ماژول معرفی کنید.

لینک رو بالا بالا سمت چپ عکس قرار بده بعد برای اینکه لینک در راستای عکس قرار بگیره به جای اینکه دکمه ی اینتر رو بزنی تا لینک یک خط پایین بیاد از دکمه ی ترکیبی Shift + Enter استفاده کن .

اینجوری کمتر از یک خط و به اندازه ی نصف خط لینک پایین میاد.

افزونه برای این کار وجود نداره اینطوری نمیشه؟؟

ساده ترین راه همین ماژول هست . افزونه ای دیگه به ذهنم نمیرسه

موفق باشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری