mansouri.somaye

حذف متن کپی رایت از پایین قالب

17 پست در این موضوع

در قالب xenia متن پایین کپی رایت و طراحی شده توسط پی سی تمپلیت را چه جوری حذف کنم، ماژول فوتر هم فعال نیست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

با سلام و خوش آمد گویی به انجمن جوملای ایران ....

باید از داخل سورس قالب حذف کنید ...نتونستید اطلاعات رو پ.خ کنید انجام بدم ..

آدرس زیر رو طی کنید حذف میشه

گسترش ها----مدیریت قالب----قالبی که در حال استفاده می باشید را انتخاب کرده-----در قسمت copy right متن مورد نظر رو بنویسید و یا غیر فعالش کنید:5:

سلام

میتونید فوتر کپی رایت من هم حذف کنید خیلی مهمه برام

با سلام و خوش امد به جوملا فروم

دموی قالبتون رو قرار بدید چه قالبی هست...

مدیریت قالب رو هم چک کنید بعضی از قالبها از مدیریت قابل تغییر هستن...

با فایرباگ هم میتونید محلش رو پیدا کنید

سلام من از قالب zt_xenia استفاده می کنم می خواهم کپی رایت قالب رو حذف کنم با افزونه فایر باگ هم میتونم پیداش کنم ولی نمیدونم چطوری از داخل قالب حذفش کنم اگر امکان داره راهنماییم کن یا خودتون زحمت پاک کردنش را بکشید .

قالبتهای زو تمپلیت در مدیریتشون یه قسمت دارن میشه کپی رایت رو تغییر و یا کلا غیر فعال کرد شما به مدیریت قالبها برید و روی قالبتون کلیک کنید و در مدیریتش تغییرات رو بدید

با سلام

بنده از قالب shaper_simplicity_ii استفاده می کنم. چطور می تونم عبارت ((طراحی توسط علی طالبی)) رو حذف کنم(البته با اجازه صاحبش!) لطفا راهنمائی کنید

با سلام

بنده از قالب shaper_simplicity_ii استفاده می کنم. چطور می تونم عبارت ((طراحی توسط علی طالبی)) رو حذف کنم(البته با اجازه صاحبش!) لطفا راهنمائی کنید

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

قبلا در این تاپیک مطرح شده

حذف کپی رایت قالب جوملا 2.5.11 فارسی

:128fs318181:با سلام میخواستم بدونم چجوری میشه کپی رایت نرم افزار ارتیستر را حذف کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی هست بتونه راهنمایی کنه چجوری میشه کپی رایت قالب سایتی رو که با ارتیستر طراحی میشه با پسوند ارتیکس میشه حذف کرد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری