topmihan

معرفی پلان طراحی سایت؟؟

4 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخوام چند پلان مختلف طراحی سایت رو آماده کنم

مثلا بذارم اسماشونو + قیمت به هزار تومان : برنزی = 150 ، نقره ای = 300 ، طلایی = 500 ، الماس = 750 ، برلیان = 1 میلیون

حالا اول اینکه نظراتتون رو راجع به پلان ها بدین که خوبه رنج قیمتش یا نه

و دوم اینکه برای هر کدوم چه امکاناتی قرار بگیره ؟؟؟؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

حق یارتان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

قیمت بستگی به محتوای بسته تون داره . اینجوری نمیشه درباره ی قیمتش نظر داد

امکانات تون رو هم باید براساس اون قیمتی که میدید درنظر بگیرید

شرمنده هستم ولی منکه گفتم در تاپیک

با توجه به قیمت هایی که گذاشتم امکاناتی رو که میشه ارائه داد بفرمایید برای هر پلان

اگه هم فکر میکنید بهتره قیمت پلان ها فرق کنه اعلام کنید ( چون یه سری امکانات خوب صفر تا صد باید از کمترین پلن تا بیشترین جایگیری کنه که ممکنه قیمت رو تغییر بده )

یه مثال بزنم

ممکنه بگیم کلا امکانات زیر رو داریم :

جستجو پیشرفته ، اسلایدشو ، گالری ، فرم ساز

حالا میگیم پلنی که فقط جستجو میگیره 20 تومن پلن بعدی علاوه بر امکانات پلن قبل اسلایدشو هم میگیره پس میشه 50 و همینطور تا آخرین پلن

امیدوارم متوجه شده باشین منظورمو

شرمنده هستم ولی منکه گفتم در تاپیک

با توجه به قیمت هایی که گذاشتم امکاناتی رو که میشه ارائه داد بفرمایید برای هر پلان

اگه هم فکر میکنید بهتره قیمت پلان ها فرق کنه اعلام کنید ( چون یه سری امکانات خوب صفر تا صد باید از کمترین پلن تا بیشترین جایگیری کنه که ممکنه قیمت رو تغییر بده )

یه مثال بزنم

ممکنه بگیم کلا امکانات زیر رو داریم :

جستجو پیشرفته ، اسلایدشو ، گالری ، فرم ساز

حالا میگیم پلنی که فقط جستجو میگیره 20 تومن پلن بعدی علاوه بر امکانات پلن قبل اسلایدشو هم میگیره پس میشه 50 و همینطور تا آخرین پلن

امیدوارم متوجه شده باشین منظورمو

شما میتونید تو نت سرچ کنید ولی برای نمونه این سایتها رو ببینید و متناسب با اینا قیمت بدین:

تعرفه طراحی سایت | قیمت طراحی وب سایت ریحان

تعرفه طراحی سایت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری