niloofar_taieban

آمار و ثبت نام برای دانلود فایل ها

9 پست در این موضوع

سلام

دوستان من یکسری فایل تو سایت برای دانلود گذاشتم که چند تا کار باید روی اونها انجام بشه

1- کاربر یرای دانلود فایل ها ثبت نام کنه .اما ثبت نامش در حد وارد کردن نام و ایمیل باشه

2- اینکه بتونم تعداد دانلود فایل ها رو ببینم .

ممنون میشم راهنمایی کنید. عذر می خوام اگه سوالاتم خیلی مبتدیه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

کارهای زیادی میشه کرد ولی با JDownload اطلاعات خوبی از فایل در اختیارتون میذاره . مثل نوع فایل - حجم فایل - تعداد کلیک ها و .....

درود

کارهای زیادی میشه کرد ولی با JDownload اطلاعات خوبی از فایل در اختیارتون میذاره . مثل نوع فایل - حجم فایل - تعداد کلیک ها و .....

خیلی ممنون از پاسختون. برای اینکه قبل دانلود ثبت نام کنن چی . ثبت نام هم می خوام فقط در حد وارد کردن نام و ایمیل باشه

دسترسی رو که میتونید برای اعضا تعریف کنید . برای اینکه فقط نام و آدرس ایمیل بخواد یه افزونه بود این مار رو انجام میداد بررسی کنید :

Simple Registration - Joomla! Extensions Directory

هم برای ثبت نام و هم ورود فقط نام کاربری و ایمیل رو می خواد

دسترسی رو که میتونید برای اعضا تعریف کنید . برای اینکه فقط نام و آدرس ایمیل بخواد یه افزونه بود این مار رو انجام میداد بررسی کنید :

خیلی ممنون جناب صدیقی

فقط شرمنده یک سوال دیگه دارم. من الان دانلود فایل ها رو به صورت لینک برای دانلود گذاشتم .به طریقی می تونم برای این حالت هم دسترسی تعریف کنم یا باید حتما از کامپوننت های دانلود استفاده کنم؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید .الان تو همین انجمن از چه ماژولی برای دانلود فایل ها استفاده میشه که موقع دانلود میگه ثبت نام کنید

دانلود فایل رو اگر لینک مستقیم قرار بدید نمیتونید محدود به اعضا کنید

برای ایجاد محدودیت باید از افزونه های مدیریت دانلود مانند jdownload یا phocadownload استفاده کنید

جناب صدیقی من این رو نصب کردم .نمیدونم کامپوننت امکاناتش همینه یا نصب من مشکل داره .قسمت ادمینش هیچی نداره و حتی بعد ثبت نام لیست کاربران رو نشون نمیده .ماژول هم نداره فقط باید منو تعریف کنیم. تو قسمت منو هم فقط میشه برای عضویت تعریفش کرد .جایی برای ورود نداره . از قسمت ادمین کامپوننت و تعریف در منو عکس گرفتم و ضمیمه کردم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری