texima

مشکل در نصب فرم ساز

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

دوستان گرامی من نیازی فوری به یه فرم ساز دارم اما وقتی فبریک رو نصب کردم وارد کامپوننتش شدم این خطا روی صفحه بود:

Looks like your server has suhosin installed - this may cause issues when submitting large forms, or forms with long element names

و وقتی که فرمساز کرونو(ChronoForms) رو نصب کردم تو کامپوننتش که وارد میشم این خطار رو میده:

Your Chronoforms install at perfect-markazi.ir is NOT Validated, No limited features but for a small fee you get link free forms and help us continue the development and support

لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه ، ممنون میشم

ویرایش شده در توسط texima

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خطای اول معمولا مربوط به ماژول یا الحاقات که روی سرور نصب شده دارید

با پشتیبانی هاستینگ خود تماس بگیرید -*

-*

خطای دوم هم که بر میگرد به تولید کننده و توسعه دهنده و یا مترجم چون مشکلی در خوده افزونه هست

ی احتمال دیگه همست اونم اینه که ممکن این افزونه شما لایسنس دار باشد

خطای اول معمولا مربوط به ماژول یا الحاقات که روی سرور نصب شده دارید

با پشتیبانی هاستینگ خود تماس بگیرید -*

-*

خطای دوم هم که بر میگرد به تولید کننده و توسعه دهنده و یا مترجم چون مشکلی در خوده افزونه هست

ی احتمال دیگه همست اونم اینه که ممکن این افزونه شما لایسنس دار باشد

با سلام

مرسی از شما ، اما خب تا اومده با سرور تماس برقرار کنم و جواب بگیرم وقت میبره که من وقط این کارو ندارم با از خیر فرمساز اولی گذشت:13: واسه دومی هم که درمورد لایسنس داشتنش من چیزی ندیدم زده باشه تو سایتش هم دانلود مستقیم زده بود فقط باید عضو بشی، ولی خب با اینم وقتی میخواستم فرم بسازم اصلا هیچ المانی کار نمیکرد:13:

شما یه فرم ساز درست حسابی سراغ نداری؟

اگه فرمساز سریع می خوای می تونی از RSForm استفاده کنی

کار باهاش خیلی آسونه (البته برای جوملا 1.5)

اگه پیدا نکردید اطلاع بدید تا آپ ش کنم

خوب

شما یم تونید از هر فرم سازی استفاده کنید

برای این کهر هم نیاز به تاپیک نیست ی سرچ کنید تو انجمن هم بحث و هم آموزش و هم افزونه رو مشاهده می کنید

https://www.google.com/search?sitesearch=joomlaforum.ir&securitytoken=1337720175-13aa18311c2c718482054c9f6623f07bb3b74b60&do=process&query=%D9%81%D8%B1%D9%85+%D8%B3%D8%A7%D8%B2&x=0&y=0

اگه فرمساز سریع می خوای می تونی از RSForm استفاده کنی

کار باهاش خیلی آسونه (البته برای جوملا 1.5)

اگه پیدا نکردید اطلاع بدید تا آپ ش کنم

خب من برای 1.5 میخوام ، تو این انجمن واسه 1.7 و 2.5 داره رفتم از سایتش بگیرم که نشد اگه برام بزاری ممنون میشمgift

خوب

شما یم تونید از هر فرم سازی استفاده کنید

برای این کهر هم نیاز به تاپیک نیست ی سرچ کنید تو انجمن هم بحث و هم آموزش و هم افزونه رو مشاهده می کنید

https://www.google.com/search?sitesearch=joomlaforum.ir&securitytoken=1337720175-13aa18311c2c718482054c9f6623f07bb3b74b60&do=process&query=%D9%81%D8%B1%D9%85+%D8%B3%D8%A7%D8%B2&x=0&y=0

مرسی از شما ولی گشتم چیزی به درد بخور گیرم نیومد:128fs318181:

سلام دوستان

من بلاخره یه فرمساز پیدا کردم که درست کارکنه اما با اینم یه مشکل داره وقتی میخوام قیلد تنظیم کنم از صفحه خارج هست اسکرول هم نداره چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟

فرمساز rsform هست

[ATTACH=CONFIG]1582[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری