رعنا

کامپوننت change admin

6 پست در این موضوع

لطفا کامپوننت change admin برای بالا بردن امنیت که در کتاب آموزش سریع وکاربردی آرتیستر و جوملا به آن اشاره شده بهم معرفی کنید ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-security/login-protection/14666

حتما قبل از نصب بک آپ کامل داشته باشید . بعد از هر بار آپدیت جوملا نیاز هست که عملکرد این افزونه بررسی شده و در صورت وجود اشکال مجددا تنظیم شود . هنگام وارد کردن آدرس جایگزین مدیریت به کاراکتر هایی که وارد میکنید دقت کنید :)

با این توضیحاتی که گفتید به نظر میاد پر درد سره به نظرتون ارزش نصب کردن داره یا ممکنه چون من خیلی مسلط نیستم باز مشکل پیش بیاد

پر دردسر از این بابته که جوملا رو دستکاری میکنه ، امکان دان شدن سایت هست . پس باید بک آپ بگیرید . بعد از هر بار آپدیت ، فایل های تغییر یافته مجدد از بسته آپدیت جایگزین میشه و تغییراتی که این افزونه ایجاد کرده به حالت اول بر میگرده . به هر حال نکاتی هست که در استفاده از این افزونه باید رعایت کنید .

شما از طریق هاست روی پوشه ی administrator پسورد بذارید کفایت میکنه . امنیت هیچ وقت مطلق نیست و تمام این راه کار ها برای بالا بردن سطح امنیت هست . تغییر مسیر مدیریت هم یکی از همین راهکار هاست . من به شخصه تا الان تغییر ندادم و از پسورد گذاری استفاده کردم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری