salehbt

آموزش نصب قالب

11 پست در این موضوع

سلام

دوستان خواهشا آموزش نصب قالب با حجم بالای 5 مکابایت و کامل رو در حد مبتدی قرار بدین.

نمیدونم موقع نصب چیکار کردم صفحه مدیریت جوملا اصلا بالا نمیاد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

احتمالا اونی که شما دارید قالب نیست . یک بسته نصبی جوملاست .

اگه بسته نصبی هست مثل یک جوملای خام نصبش کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اموزش نصب جوملا در انجمن موجود هست

http://joomlaforum.ir/showthread.php/25388-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-CPanel

ویرایش شده در توسط Mohammad Amin Ramroudi
تصحیح لینک معرفی شده !

سلام خدمت شما اساتید محترم ممنون از پاسختون

درک میکنم پاسخ دادن به مبتدی خیلی سخته.مثل اینکه به کسی که مشتق بلد نیست انتگرال یاد بدین.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

دوستان عکس های بالا رو مشاهده کنید.

اول اینکه چرا کنترل پنل من با همه آموزش ها متفاوته؟البته ماهیتش تفاوتی نداره انگار

تو لینک آموزشی که قرار دادین قبل از نصب جوملا باید یک پایگاه داده ایجاد کنم.بعد از ایجاد به اون صفحه که باید بر روی ALL PRIVILEGES کلیک کنم نمیرسم.و به عکس شماره 3 میرسم.بعد از کلیک روی enter php my admin به ترتیب عکسهای 4 تا 5 که یک locallhost درست کردم به نام jooml و خود اون تنضیمات وحشتناکی داره.....

تطفا راهنمایی کنید.من آخرین نسخه جوملا فارسی رو نصب کردم با همین روش.اما وقتی قالب نصبی طلوع رو تو هاستم نصب کرم دیگه صفحه ورود مدیریت جوملا رو باز نمیکنه.

ممنون

احتمالا هاست شما از هاست های رایگانه .

شما اول باید یه چیزی رو منوجه بشید . ببینید ما یک قالب داریم و یک بسته نصبی . قالب ها معمولا حجم کمی دارند ( معمولا زیر 2 مگابایت ) و بسته های نصبی حجم بیشتری ( معمولا بالای 8 مگابایت ). بسته های نصبی جوملای خام رو در خودشون دارن . یعنی شما مثل یک جوملای خام نصبشون میکنید . قالب تنها رو باید بعد از نصب کردن جوملا از طریق مدیریت افزونه ها نصب کنید .

الان این مراحلی که شما دارید انجام میدید مربوط به نصب بسته نصبی هست .

توی قسمت phpmyadmin وقتی دیتابیس میسازید دقت داشته باشید یک کلمه پیش فرض جلوی عنوان قرار داره . مثلا نوشته _domain که شما پشتبندش نام دیتابیس رو قرار میدید و همینطور یوزر که می سازید .

توی قسمت پسورد هم یه تیک داره که میگه اگه میخواید پسورد رو generate کنم که فعلا نمی خواد اونو بزنید .

همین

بعد محتویات بسته نصبی رو از حالت فشرده خارج میکنید و شروع به نصب میکنید . ببینید تا اینجاها پیش میرید یا نه ؟*

ارسال شده در (ویرایش شده)

[ATTACH=CONFIG]7604[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7605[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7606[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7607[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط salehbt

سلام مجدد دوست گرامی

بله عکسهای اول که گداشتم مربوط به هاست رایکان بود.دارم تست میکنم بعد هاست تهیه کنم.

عکس های بالا مربوط به هاستیه که تو سایت heliohost ایجاد کردم تقریبا پنلش شبیه پنل اموزشی شماست.همه چیز خوب پیش میره. ولی موقع نصب تا نصف پر میشه.در قسمت ایجاد جدول گیری از پایگاه داده کمی مکث میکنه و به مرحله قبل برمیگرده.

هاست های رایگان از این دست مشکلات زیاد دارند . هاست که قیمتی نداره . حتی برای شروع هم ههاست رایگان مناسب نیست و به دردسرهاش نمی ارزه :)

فایل زیپ قالب رو در روت هاستتون آپلود کنید و دسترسی هاست به همراه لینک ورود به هاست و لینک سایتتون رو برای من پ خ کنید اگه شد نصب کنم .

هاست های رایگان از این دست مشکلات زیاد دارند . هاست که قیمتی نداره . حتی برای شروع هم ههاست رایگان مناسب نیست و به دردسرهاش نمی ارزه :)

فایل زیپ قالب رو در روت هاستتون آپلود کنید و دسترسی هاست به همراه لینک ورود به هاست و لینک سایتتون رو برای من پ خ کنید اگه شد نصب کنم .

داداش پیغامتو چک کن

تشکر از راهنماییتون

ممنون میشم لطف کنیین تو پیغام شخصی چند تا هاست با پشتیبانی و قیمت مناسب معرفی کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری