user_joomla

چند سوال درباره فروشگاه ساز قاصدک

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده فروشگاه ساز قاصدک رو خریداری کردم و نصب کردم. در اینجا چند سوال از اساتید داشتم. پیش از اینکه سوالام رو مطرح کنم میگم که این فروشگاه ساز رو برای فروش کتاب به صورت اینترنتی راه اندازی کردم.

سوالم این هست که :

1) چطور میتونم رنگ دکمه ها و منو رو عوض کنم.اگر به یاد داشته باشید رنگ فعلی نارنجی هست و از قالب zt optis گرفته شده است. معمولا در مدیریت قالب چنین امکاناتی هست اما انگار این قالب چنین امکانی نداره...

2)وقتی دسته بندی سمت راست این فروشگاه ساز رو تغییر دادم و مثلا دسته بندی کتاب ها رو دونه دونه ذکر کردم بروی هر گزینه کلیک میکردم ارور زیر رو دریافت میکردم:

Not Found

The requested URL /کمک-آموزشی.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

این ارور مربوط به چی هست؟ممکن هست مشکل از htaccess باشه؟

مثلا در دسته بندی کتاب های آشپزی، چندتا مطلب وجود داره اما وقتی رو این کلیک میکنم این ارور رو میگیرم.

ممنون میشم کمک کنید خیلی واجبه

حتی الان یه مطلب نوشتم (نه در k2)، همه چیز رو مناسب رعایت کردم اما باز با ارور بالا مواجه شدم

ویرایش شده در توسط user_joomla

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی جواب ما رو نمیده!؟ خود توسعه دهنده های این فروشگاه گفتن که اینجا سوال مطرح کنیم.

مشکل ارور 404 رو حل کردم. دوستان عزیز این مشکل مربوط به htaccess بود.

سوالم این هست که چطور رنگ قالب و دکمه ها رو از نارنجی به رنگ دیگه تغییر بدم؟؟؟

و اینکه چرا قیمت برعکس هست.مثلا 11000 تومان شده 00011

چطور میتونم پارس پال رو اضافه کنم بهش؟

توروخدا جواب بدید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری