mahgame

مشکل در نصب قالب

13 پست در این موضوع

سلام من چندین قالب رو نصب کردم و لوکال کار می کنم اما چند خط ارور اول همشون هست نمیدونم بایدچ کار کنم :(

[ATTACH=CONFIG]7621[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

[ATTACH=CONFIG]7622[/ATTACH]

اینم یه نمونه دیگش :13:

خواهشا زود جواب بدین

با عرض پوزش من با موبایل پاسخ دادم تصویر مشخص نبود . ارسال های قبلی حذف شد

از چه نسخه ای از زمپ استفاده میکنید ؟ نسخه خود انجمن رو دانلود و استفاده کنید ( آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال) و یا از جوملا 3 استفاده کنید .

در یکی از فروم های خارجی گفته شده این سه خط رو پاک کنید . تاثیرش رو نمیدونم . خواستید این راه رو هم تست کنید .

C:\xampp\htdocs\lap\libraries\joomla\string\string .php خط 28 تا 30

ممنونم از پاسختون اون سه خطو روکامنت کردم دیگه فارسیو نمیشناسه ارور هم حذف شد

ممنونم از پاسختون اون سه خطو روکامنت کردم دیگه فارسیو نمیشناسه ارور هم حذف شد

با سلام و درود،پیشنهاد بنده به شما استفاده از wampserver ورژن جدیده که واقعا کارآمد شده البته xamp هم چیزی از wamp کم نداره.

حالا این دو اروررو نشون میده کامنتم نمیشه کرد کلا دیگهنشون نمیده هیچیو

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\ZooTemplate\libraries\joomla\filter\input.php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\ZooTemplate\libraries\joomla\filter\input.php on line 654

اینم کدایی که تو فایله

$source = preg_replace('/(\d+);/me', "utf8_encode(chr(\\1))", $source); // decimal notation

$source = preg_replace('/([a-f0-9]+);/mei', "utf8_encode(chr(0x\\1))", $source); // hex notation

خیلی لطف می کنید :ds6a5d:

هیچ کدوم از ومپایی که دانلود کردم رو لپ تاپم درست نصب نمیشد یه دونش نصب شد که اونم phpadmin روباز نمیکرد :(

دوست عزیز از زمپ در لینکی که ارسال کردم براتون استفاده کنید . قبل از اون همه نسخه هایی که نصب کردید به طور کامل پاک کنید . اگه استارت نشد ، ورژن دیگه ای نصب نکنید . ارور رو قرار بدید تا راهنمایی انجام بشه .

توصیه ی کلی . با اینکه جوملا 2.5 دیگه پشتیبانی نمیشه و شما در حال شروع کار هستید از جوملا ورژن 3 استفاده کنید . این مشکل در نسخه 3 حل شده .

کاری ک گفتیدو انجام دادم اما موقع اتصال بع پایگاه داده این اخطارو میدهو وصل نمیشه

قادر به اتصال به پایگاه داده نیست. تعداد اتصالات بازگشت: Could not connect to MySQL.

مجددا شما رو ارجاع میدم به همون لینک که در پست قبل قرار دادم . لطفا تمام مراحل رو با دقت مطالعه و مرحله به مرحله انجام بدید

میشه کمک کنید بگید اگه تو نصب افزونه این ارور بیاد چ باید بکنم ؟!

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

چون کاربر جدید هستید باید عرض کنم فقط کافیه این پیغام خطا رو در قسمت جستجوی انجمن در بالای سایت انجمن هست کپی کنید و نتایج رو ببینید :)

این خطا مربوط به مشکل فایل نصبی هست . یا فایل پسورد داره . یا باید ابتدا unzip کنید و از داخلش فایل نصبی رو نصب کنید . یا با نسخه جوملای شما همخوانی نداره . یا کلا فایل نصبی جوملا نیست :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری