رعنا

مشکل در پنل مدیریت وسایت

14 پست در این موضوع

سلام دوستان پس از طی راه های زیاد خواستم جوملارو به روز رسانی کنم بعد از اینکار پیغام اومد که باید php لوکالو باید حداقل 5.3.10باشه الان آخرین ورژن زمپ رو نصب کردم اما باز موقع باز کردن سایت این پیغام میاد Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost

Apache/2.4.10 (Win32) OpenSSL/1.0.1i PHP/5.6.3

ممنون میشم راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بررسی کنید فایل های سایت در پوشه ی htdocs و زیر پوشه ی نام سایتتون وجود دارند ؟ مدیریت زمپ باز میشه ؟ مدیریت جوملا چطور ؟ آدرس رو کامل وارد میکنید ؟

وای سلام آقای آشوری مرسی که جوابمو دادین من تازه فهمیدم همه فایلامو پاک کردم الان فایلمو داخل htdocs گذاشتم قبلا هم یک بک آپ از دیتابیس گرفته بودم که اونونمیدونم چطور باید بذارم

درود :) مجددا وارد دیتابیس بشید . برای بک آپ گرفتن از دیتابیس که از گزینه اکسپورت استفاده کرده بودید ، حالا باید کنارش از ایمپورت استفاده کنید و فایل بک آپ رو بهش بدید تا ری استور کنه .

No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See FAQ 1.16.

فکر کنم اشتباه اینکارو انجام میدم چون این پیغامو داد من رفتم توی inport بعد با browse فایل rana.sql رو انتخاب کردم بعد go زدم درسته ؟

اگه روی لوکال داری کار میکنی باید مقدار آپلود فایل رو زیاد کنید در فایل my.ini که در پوشه xampp هست .جستجو کنید پیدا میشه فایلش

اگه روی هاست هستید به مدیر هاست باید اطلاع بدید رفع کنند مشکل رو

1 کاربر پسند دیده است

من فایل my.ini رو داخل xamp/mysql/bin پیدا کردم با notpad++ بازش کردم میشه توضیح بدین کجاشو باید چه تغییری بدم

روبروی اون نوشته 16 mbولی حجم فایل من فقط 2.07 mb باید چه عددی بذارم

دوستان عزیزم از قدیم گفتن همسایه ها یاری کنن تا ما جوملا داری کنیم با کمک همگی مشکل حل شد از آقایان suber. tarantino و خصوصا .masood ashoori سپاس مخصوص و ویژه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری