12 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشيد خدمت اساتيد گرامي

لينك دانلود سيستم مديريت آگهي ستاره چيه البته آخرين ورژن ؟ آخرين ورژنش چنده ؟

من سيستم مديريت آگهي ستاره رو از سايت eshopcms.ir خريدم و روي هاست خودم نصب كردم الان كه سايت رو ميزنم صفحه سفيد مياد مشكل كجاست ؟

اينم نمونه سايت جهت تست

www.aria-soft.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

اگر به مدیریت سایت دسترسی دارید از تنظیمات کلی در سربرگ سرور گزارش خطا رو حداکثر قرار بدید ببینید سایتتون به جای صفحه سفید چه خطایی نشون میده

با سلام و خسته نباشيد

كارهاي بالا رو انجام دادم واين خطا رو ميده

Fatal error: Call to undefined function mb_substr() in /home/clashofc/public_html/components/com_p30advertise/views/categories/functions.php on line 510

هنگام نصب آگهي ساز اگر در قسمت آخر نصب اطلاعات نمونه رو نصب ميكنم سايت اينجوري ميشه

ولي هنگامي كه اطلاعات نمونه رو نصب نميكنم سات اجرا ميشه ولي من با نمونه اطلاعات ميخوام.با تشكر از شما

با سلام و خسته نباشيد

Fatal error: Call to undefined function mb_substr() in /home/clashofc/public_html/components/com_p30advertise/views/categories/functions.php on line 510

هنگام نصب آگهي ساز اگر در قسمت آخر نصب اطلاعات نمونه رو نصب ميكنم سايت اينجوري ميشه

ولي هنگامي كه اطلاعات نمونه رو نصب نميكنم سات اجرا ميشه ولي من با نمونه اطلاعات ميخوام.با تشكر از شما

داره از کامپوننت p30advertise ایراد میگیره . فکرکنم اگه از تنظیمات کلی سایتت بخش خطایابی رو غیرفعال بکنی درست بشه

با سلام و خسته نباشيد

این خطا بخاطر فعال نبودن توابع mb در هاست شما هستش از مدیر هاست بخواید براتون فعالش کنن

داره از کامپوننت p30advertise ایراد میگیره . فکرکنم اگه از تنظیمات کلی سایتت بخش خطایابی رو غیرفعال بکنی درست بشه

خطای Fatal error با غیر فعال کردن خطایابی درست نمیشه این خطا باید رفع بشه والا مانع اجرای سایت میشه

آقا صابر ، من به مدير هاست تيكت زدم هنوز جواب نداده منتظرم ببينم چي ميگه !

روي wampserver هم همين مشكل رو دارم وقتي سايت رو بدون اطلاعات اضافه نصب ميكنم اجرا ميشه ، ولي وقتي سايت رو با اطلاعات اضافه نصب ميكنم ارور ميده چرا در برنامه هم اينجوريه ؟

خودتون نصب كنيد مشكل رو ببينيد ؟ منتظر جوابتون هستم . با تشكر از شما

آقا صابر ، من به مدير هاست تيكت زدم هنوز جواب نداده منتظرم ببينم چي ميگه !

روي wampserver هم همين مشكل رو دارم وقتي سايت رو بدون اطلاعات اضافه نصب ميكنم اجرا ميشه ، ولي وقتي سايت رو با اطلاعات اضافه نصب ميكنم ارور ميده چرا در برنامه هم اينجوريه ؟

خودتون نصب كنيد مشكل رو ببينيد ؟ منتظر جوابتون هستم . با تشكر از شما

بارها این بسته رو نصب کردیم برای اولین بار هست که میبینم این خطا رو میده قبلا توی هیچکدوم از سایتها این خطا رو نداشتیم کاری رو که گفتم پیگیری کنید باید درست بشه

با سلام مجدد

لطفا همین مشکل رو روی wamp server هم دارم چطوری اون تابع mb رو روی ومپ فعال کنم تا سایت اجرا میشه ؟

اصلا سایت شما فعال نیست تازه برای نصب میره حالا اگر کمکی لازم هست ما در خدمتیم

با سلام خدمت همه دوستان عزيز

مشكل صفحه سفيد سايت بعد از نصب آگهي ساز ستاره رو پيدا كردم گفتم بزارم شماها هم مشكلتون حل بشه.

اگر از اينترنت وايرلس استفاده كنيد براي نصب بعد از نصب آگهي ساز سايت بالا نمياد توجه داشته باشيد براي نصب آگهي ساز حتما از اينترنت موبايل و يا غيره به جز وايرلس استفاده كنيد

بعد از يك هفته مشكل رو پيدا كردم.موفق باشيد.

با سلام خدمت همه دوستان عزيز

مشكل صفحه سفيد سايت بعد از نصب آگهي ساز ستاره رو پيدا كردم گفتم بزارم شماها هم مشكلتون حل بشه.

اگر از اينترنت وايرلس استفاده كنيد براي نصب بعد از نصب آگهي ساز سايت بالا نمياد توجه داشته باشيد براي نصب آگهي ساز حتما از اينترنت موبايل و يا غيره به جز وايرلس استفاده كنيد

بعد از يك هفته مشكل رو پيدا كردم.موفق باشيد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری