5 پست در این موضوع

سلام

من هاست خودم رو از ویندوز به لینوکس تغییر دادم

الانم هاست لینوکس رو حذف کردم اما وقتی وارد سایت میشم صفحه جوملا رو میاره

الان میخواستم یه هاست ویندوز 500 مگابایت بخرم اما نمیدونم چطور جوملا رو روش نصب کنم

لفا کمکم کنید

خانه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
سلام

من هاست خودم رو از ویندوز به لینوکس تغییر دادم

الانم هاست لینوکس رو حذف کردم اما وقتی وارد سایت میشم صفحه جوملا رو میاره

الان میخواستم یه هاست ویندوز 500 مگابایت بخرم اما نمیدونم چطور جوملا رو روش نصب کنم

لفا کمکم کنید

خانه

دوست عزیز. هسته جوملا با php هستش و php هم فقط روی لینکوس کار میکنه . هاست ویندوز ماله ASP و سایر برنامه های تحت وب ویندوزی هستش. شما باید هاست لیکوس بخری نه ویندوز

درود

سوالتون یکم گنگ بود

اگه میخواید روی هاست ویندوز جوملا نصب کنید از

کنترل پنل plesk می تونید استفاده کنید آموزشش هم توی نت هست . اگه هم حرفه ای تر بخواید عمل کنید با IIS ویندوز سرور قابل نصبه .

این لینک رو هم بررسی نمایید

آموزش تصویری نصب جوملا در هاست ویندوز - مرکز آموزش - هاست ویندوز و لینوکس ایران و ثبت دامین ایده پردازان نظری

منم متوجه سوالتون نشدم . الان خودتون سرور دارید که هی به لینوکس و ویندوز تغییرش میدید ؟ یا از جایی هاست ویندوزی گرفتید بعد تغییرش دادید به لینوکس ؟

برای نصب جوملا هم باید جوملا رو از Joomla! The CMS Trusted By Millions for their Websites دانلود کنی . البته توی این سایت هم هستش بسته نصبی جوملا. بعد روی پوشه public Html فایل دانلود شده رو آپلود کنی و سپس اکسترک کنی . بعد بری یک دیتابیس بسازی.

بعد از ساخت دیتابیس آدرس سایتت رو توی آدرس بار مرورگرت بزن تا وارد صفحه نصب جوملا بشی. بقیش هم خیلی آسونه . چند تا لایسنس و قوانین رو موافقت میکنی به صفحه ای میرسی که ازت اطلاعات بانک اطلاعاتی رو میخاد که شما باید نام دیتابیس ، نام کاربری دیتابیس و پسورد دیتابیست رو که ساختی وارد کنی. بعدش باید یه یوزر بسازی . و بعد هم جوملات نصب میشه. اگه نتونستی خصوصی بده برات نصب کنم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری