reza jafari

مشکل فونت دهی به قالب

12 پست در این موضوع

با سلام دوستان بنده دارم یک قالب ترجمه میکنم مشکلم اینکه فایل custom.css ساختم bootstrap.css رو هم فونت دهی کردم حالا مشکل اینجاست که رو مرورگر Chrome فونت رو نشون میده ولی روی Firefox نشون نمیده بنظرتون مشکل کجاست؟

ضمنا لوکال دارم کار میکنم ممکنه مشکل از لوکال بودن باشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام دوستان بنده دارم یک قالب ترجمه میکنم مشکلم اینکه فایل custom.css ساختم bootstrap.css رو هم فونت دهی کردم حالا مشکل اینجاست که رو مرورگر Chrome فونت رو نشون میده ولی روی Firefox نشون نمیده بنظرتون مشکل کجاست؟

دوست عزیز اصولا برای نصب فونت یا همون فونت دهی شما باید از هر فونت مثلا فونت b titr سه تا فایل آپلود کنی. یکی برای مکینتاچ - دوتای دیگم برای سایر مرورگرهات .

دوست عزیز اصولا برای نصب فونت یا همون فونت دهی شما باید از هر فونت مثلا فونت b titr سه تا فایل آپلود کنی. یکی برای مکینتاچ - دوتای دیگم برای سایر مرورگرهات .

اینو خودم میدونم عزیز من تمامی فرمت ها رو دارم eot,ttf,woff فقط مشکل اینجاست که تو موزیلا نمیاره

متاسفانه منم همین مشکل چند روزیه که دارم سرکله باهاش میزنم .

توی حالت لوکال خیلی خوبه ولی میره رو هاست تغییر ایجاد نمیشه

متاسفانه منم همین مشکل چند روزیه که دارم سرکله باهاش میزنم .

توی حالت لوکال خیلی خوبه ولی میره رو هاست تغییر ایجاد نمیشه

کشتون رو چک کنید شما،به احتمال زیاد واستون کش شده

قالب چه شرکتی و چه فریم ورکی هست ؟*

درورد امیر جان مال شرکت zootemplate وفریم ورک Zo2 Framework هست باید چیکار کنم امیر جان خدایش موندم

تو فریم ورک ببین اگه گزینه less داره غیر فعالش کن بعد فونت بده ببین درست میشه . یعنی افتضاحه این فریم ورک

نداره تو تنظیماتش سرویسم کرده یعنی از قالبهای زوتمپلت متنفرم

ببین تمام قالب ها با فرمان font-face قابلیت تعریف فونت رو دارن فقط باید بررسی کنید که کد رو دقیقا توی کدوم فایل css وارد کنید . قالب های Zoo تا اونجایی که من می دونم فایل template.css ندارن . یه چک کنید که استایل مربوط به فونت تو کدوم فایل موجوده از همونجا اقدام کنید

من قالب رایگان zo2 xenia فارسی کردم و به خوبی کار کرده ( لوکال )

کدهای فونت توی custom.less قرار دادم .

\templates\zo2_xenia\assets\zo2\development\less\custom.less

مسیر فونت ها هم

\templates\zo2_xenia\assets\zo2\Fonts

مشکل حل شد،مسیر فونت دهی برای firefox قابل تشخیص نبود عوض کردم درست شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری