hirbod

مشکل با برنامه های فایرباگ و دیباگر

14 پست در این موضوع

همونطور که درشکل میبینید من دوتا مشکل دارم!قبلشم باید خدمت دوستای خوبم بگم مطالبو اموزشی انجمن وبسایتهای دیگم مطالع کردم ولی مشکل بطرف نشد!

مشکل اول:پیدا نکردن مسیر inline

مشکل دوم:پیدا نکردن مسیر html

مشکل اصلی من اینه که نیمتونم فایلهای سمت سرورو با این دو برنامه پیداکنم!!attachment.php?attachmentid=7699&stc=1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل فایرباگ همینه همه چیزو نشون نمیده با Inspect Element کروم هم تست کن ببین نشون میده بهت

این یعنی گشتن سوزن نو انبار کاه!!!باید یه راهه سادتره باشه!؟

این یعنی گشتن سوزن نو انبار کاه!!!باید یه راهه سادتره باشه!؟

بله حق با شماست. دنبال کردن سوزن در انبار کاه است .

فایرباگ و دیاگر مسیر فایلهای دات سی اس اس را نمایش میدهد و استایلهایی که دل فایل های php less , ... باشد را در این لاین نمایش میدهد و نیاز به تجربه دارد که متوجه شوید هر کدام از این کدها در کجا قرار دارند. انشالله با سعی و تلاش بیشتر خواهید توانست . اگر سایتتان رو هاست قرار دارد بفرمایید تا انشالله بنده یا دیگر دوستان راهنمایی کنیم .

بله دوست عزیز.برای همینم من این مشکلی که برام پیش اومده بودو با شما دوستان مطرح کردم.وامیدوارم بتونم از تجربیات شما عزیزان بهترین استفاده را بکنم.!book]

فارست

خواهش میکنم

ببنید اگر منظور شما الات اعمال تغییرات در استایل کپی رایت هست بایید بررسی کنید و ببینید از متن از کجا فراخوان شده است که در حالت عادی 2 امکان وجود دارد

1- این متن با استفاده از ماژول costom html فراخوان شده که خور کار بسیار راحتتره شما همونجا با کمک ادیتور متن مثل ورد تغییرات را ایجاد کنید

2- این متن در فایل مربوط به قالب است و استایل داخلی داده شده که باید از همانجا متن و استایل را تغییر دهید.

لطفا دسترسی را خصوصی ارسال کنید تا بیشتر بررسی شود .

سلام دسترسی توپیام خصوصی داده شد لطفا بررسی نمایید

درضمن برنامه فایرباگ یه فایلی به نام inlineنشون میده که من عکسشو تو همین پست گذاشتم لطفا ببنید میتونید مسیرشو پیدا کنید!*باتشکر*

inline فایل نیست .

استایلی هست که در خود کد ها قرار داده شده و استایل رو از فایل دیگه مثلا css نمیخونه .

مشکل شما هم همینجاست . همه چیز با css استایل داده نشده .

یک راهنمایی کلی . اگه دستورات رو در بین کد ها پیدا نکردید میتونید به قسمت مورد نظر از طریق css استایل بدید و فقط یک important! به انتهای هر دستور css اضافه کنید تا اولویت استایل با css باشه نه با inline.

1 کاربر پسند دیده است

انجام شد . برای تغییر در رنگ و سایز به خط آخر template.css مراجعه نمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری