amir_opensource

مشکل در لاگین کردن

13 پست در این موضوع

سلام دوستان موقعی که روی دکمه لاگین کلیک میکنم به جای اینکه ازم یوزر و پسورد بخواد یه اروری میده که در زیر گذاشتم . ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند :

Bad karma: we can't find that page!

You asked for http://www.linux-zone.org/login, but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ?

the link you clicked to arrive here has a typo in it
   or somehow we removed that page, or gave it another name
   or, quite unlikely for sure, maybe you typed it yourself and there was a little mistake ?

آدرس انجمن :

linux-zone.org

پیشاپیش از راهنمای دوستان عزیز تشکر میکنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
سلام دوستان موقعی که روی دکمه لاگین کلیک میکنم به جای اینکه ازم یوزر و پسورد بخواد یه اروری میده که در زیر گذاشتم . ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند :

Bad karma: we can't find that page!

You asked for http://www.linux-zone.org/login, but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ?

the link you clicked to arrive here has a typo in it
   or somehow we removed that page, or gave it another name
   or, quite unlikely for sure, maybe you typed it yourself and there was a little mistake ?

آدرس انجمن :

linux-zone.org

پیشاپیش از راهنمای دوستان عزیز تشکر میکنم.

درود

چند وقته این مشکل رو دارید ؟ با توجه به اینکه موقع کلیک روی لاگین وارد صفحه 404 میشه ، این نشون دهنده اینه که صفحه لاگین رو پیدا نمیکنه. یوزر پسورد سایتتون رو خصوصی بدید براتون درست کنم

دقیقا نمیدونم ولی خیلی وقته به علت مشغله کاری لاگین نکردم . اگر لطف کنید توی همین پست راهنمایی بفرمایید که خیلی خیلی ممنون میشم. gift

دقیقا نمیدونم ولی خیلی وقته به علت مشغله کاری لاگین نکردم . اگر لطف کنید توی همین پست راهنمایی بفرمایید که خیلی خیلی ممنون میشم. gift

ببینید پیشنهادی که من میکنم یک منو جدید بسازید از نوع منوی ورود کاربران . از اون منو جهت لاگین استفاده کنید. یااگر هم میخاید ماژول باشه بازهم منو رو بسازید لینکش رو بردارید بذارید روی ماژولتون

خیلی ممنون از پاسخگویی شما . راستش خود کسی که جوملا رو زده مثل اینکه از قسمت ماژول ها این کارو انجام داده :

[ATTACH=CONFIG]7710[/ATTACH]

اون بخش پایین عکس دکمه ورود رو لینک کرده به این : 404

این لینک صفحه لاگین ظاهر مشکل داره یا عوض شده . پیج لاگین رو از کجا میتونم پیدا کنم که دوباره لینکش رو اصلاح کنم ؟

پیشاپیش هم از راهنمایی شما تشکر میکنم. gift

سلام خسته نباشید

یه مشکلی برام پیش اومده

وقتی میخوام لاگین کنم هیچ پیغامی نمیده و وارد سایت نمیشه !!!!

لطفا کمک کنید این مشکل رو حل کنم

ممنون از شما

سلام خسته نباشید

یه مشکلی برام پیش اومده

وقتی میخوام لاگین کنم هیچ پیغامی نمیده و وارد سایت نمیشه !!!!

لطفا کمک کنید این مشکل رو حل کنم

ممنون از شما

دوست عزیز ورود شما را به انجمن جوملا فروم خوش آمد عرض میکنم

شما این مشکل را تاپیک دیگری نیز مطرح نموده اید . لطفا صبور باشید و ایجاد پست های مشابه خودداری نمایید . با تشکر

دوست عزیز؛ لطفا دسترسی به سرور را برای بنده پ.خ کنید تا مشکل بررسی گردد.

خیلی ممنون لطف کردین . این لینکه نمیدونم دلیلش چیه که عوض شده من که دست نزدم ولی یادم هست قبل به جای ?view=login این کلمه بود : login.php

:28:gift

دوست عزیز؛ لطفا دسترسی به سرور را برای بنده پ.خ کنید تا مشکل بررسی گردد.

نام کاربری و رمز عبور مدیریت سایت رو خدمتتون پ خ کردم ممنون از کمکتون

دوستان مشکلم رو حل کردم مشکل من این بود:

در ابتدا همه کاربران میتونستن بدون مشکل وارد بشن . چند روز پیش کد رفرش اتوماتیک رو در فایل index.php سایت وارد کردم .( اول یه تگ head در ابتدای فایل ایندکس قرار دادم بعد کد رفرش رو گذاشتم توش) بعدش یه مشکلی پیش اومد این بود که کسی نمیتونست وارد سایت بشه و البته هیچ پیغامی نمیداد بخاطرش مجبور شدم دوباره سایت رو نصب کنم دوباره همون کد رفرش رو وارد کردم (بعد از نصبِ دوباره سایت و قبل از وارد کردن کد رفرش، ورود کاربران رو تست نکرده بودم ببینم درست کار میکنه یا نه ) ولی بعد از گذاشتن کد رفرش، همین مشکل دوباره برام پیش اومد:13: بعد از کلی کلنجار رفتن با فایل index.php که ظاهرا هیچ تغییری نکرده بود، بالاخره یه جوملا تو لوکال نصب کردم و index.php اون روکپی کردم تو روت سایت و به همین راحتی مشکلم حل شد

از دوستانی که کمک کردن تشکر میکنم

سلام دوستان من میخوام پیج لاگین که در پست های قبلی گفتم رو کلا اسمش رو عوض کنم نمیخوام حالت دیفالتش باشه. چطور میتونم این کارو بکنم ؟ پیشاپیش از راهنمایی های دوستان عزیز هم تشکر میکنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری