moh377

افت کیفیت عکس ها در صفحه نخست و برخی از ماژول ها

4 پست در این موضوع

من از قالبی استفاده می کنم که تصاویر اصلی یا همان تصاویر شاخص در صفحه ی نخست سایت و برخی از ماژول های آن با افت کیفیت شدیدی مواجه می شوند . هر چند که خودم گمان می کنم در تصاویر شاخص در مقالات هم شاهد افت کیفیت هستم اما این گمان در صفحه نخست بسیار مشهودتر است . می خواستم بدونم که آیا می توانید برای این مشکل راه حلی ارائه دهید ؟ بنده از کسی در همین رابطه پرسشی داشتم و ایشان مشکل را از کامپوننت k2 دانسته و اصرار به حذف آن داشتند . سوال دیگر من هم در همین رابطه بود که آیا k2 میتواند در این افت کیفیت نقش داشته باشد در صورتی که این افت کیفیت تنها در برخی نقاط انجام می شود ؟ اگر بتوانید راهنماییم کنید ممنون میشم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

پلاگینی برای کاهش حجم خودکار تصاویر نصب نکردید؟

در مورد k2، وقتی بسته به تنظیمات از عکس مطلب برای هم بخش thumbnail و هم عکس large استفاده میشه، اگه عکستون کوچیک باشه، و در تنظیمات large فعال باشه، خب عکستون خیلی بی کیفیت میشه.

در پارامتر های بالاترین سطح مجموعه تون میتونید جزئیات مربوط به تصاویر در نمایش لیست مجموعه ها، لیست مطالب، و خود مطلب رو مشاهده کنید

اون کسی هم که گفته k2 رو حذف کن، مطمئن باشید که دانش حل مساله نداره. مگه با هر چی مشکل پیدا کردیم باید از سایتمون (یا اصلا تو زندگی، از زندگی مون) حذفش کنیم؟؟

پلاگینی برای کاهش حجم خودکار تصاویر نصب نکردید؟

در مورد k2، وقتی بسته به تنظیمات از عکس مطلب برای هم بخش thumbnail و هم عکس large استفاده میشه، اگه عکستون کوچیک باشه، و در تنظیمات large فعال باشه، خب عکستون خیلی بی کیفیت میشه.

در پارامتر های بالاترین سطح مجموعه تون میتونید جزئیات مربوط به تصاویر در نمایش لیست مجموعه ها، لیست مطالب، و خود مطلب رو مشاهده کنید

اون کسی هم که گفته k2 رو حذف کن، مطمئن باشید که دانش حل مساله نداره. مگه با هر چی مشکل پیدا کردیم باید از سایتمون (یا اصلا تو زندگی، از زندگی مون) حذفش کنیم؟؟

سلام ، خیلی ممنون بابت پاسختون ...

آیا ممکنه پلاگینی وجود داشته بشه ؟ اگر ممکنه من باید به دنبال چه نامی در پلاگین های سایت باشم ؟

اگر هم از k2 هست آیا مکانی وجود داره که در اون مشخص بشه به طور مثال صفحه ی خانه سایت یا ماژول ها باید از چه تصویری استفاده کنند ؟ (*با کیفیت یا کم کیفیت )

در مورد آخر هم متاسفانه دانش حل مسئله در زندگی در فرهنگمون کمی دستخوش تغییر شده ، باز هم خیلی تشکر دارم جواب میدین

خواهش میکنم.

من فکر کنم از k2 هست. شما یه تست کنید. در یکی از مطالبتون یک تصویر بزرگ مثلا با عرض 1024 و کیفیت خوب بذارید. بعد در سایت برید ببینید تصویر بندانگشتی ش و تصویر داخل مطلب چطوری نمایش داده میشه.

اگه از ماژول استفاده می کنید هم در تنظیمات ماژولتون بگردید ببینید چیزی تحت عنوان Resize تصویر فعاله یا خیر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری