hosien piri

کار نکردن دکمه درج عکس در ویرایشگر جوملا

14 پست در این موضوع

با سلام

جوملای 2.5من موقعی که تو ویرایشگر میخوام عکس درج کنم درج نمیشه البته توی بروزر دیگه امتحان کردم نشد آپدیت کردم البته توی اینترنت اکسپاورر درج عکس میشه ولی ذخیره نمیشه تو کروم درج نمیشه ولی دکمه ذخیره مطلب کار میکنه

در کل توی بروزر های مختلف دکمه ذخیره و ذخیر و بستن و درج عکس کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه بار آخرین نسخه جوملا رو روی فایلهای خودتونآپلود و اکسترکت کنید بعدش اول پوشه installation رو حذف کنید و مجدد سایتتون رو چک کنید

یه جوملا 3 برای ما اینطوری یه سری از موارد کار نمیکرد که با همین کار درست شد

این بسته نصبیه کلی باهاش کار کردم تو هاسته اگه یه جوملای دیگه توی publicآپلود کنم و اکسترک آیا پروژم از بین نمیره و اینکه فقط اونواکترکت کنم و اینیستالیشنو حذف کنم کافیه و اینکه پروژم 2.5باید 3آپلود کنم لطفا یه کوچولو توضیح بدین ممنون میشم

برای سایتتون مشکلی پیش نمیاد شما آخرین نسخه جوملا 2.5 رو که 2.5.28 هست آپلود و اکسترکت کنید و بعدش اول پوشه install رو حذف کنید تا وارد مراحل نصب نشه سایتتون

برای اینکه خیالتونم راحت باشه میتونید اول از فایلهاتون بک آپ نگه دارید ولی در کل اینکار مشکلی برای سایتتون نداره صدها بار انجامش دادیم مشکلی نبوده

آقا ممنون از راهنماییتون دقیقا همون کارو کردم ولی درست نشد

تو کروم دکمه ذخیرو ذخیر و بستن و ذخیره و جدید کار نمیکنه که اون عکسه ذخیره بشه :21:

تو موزیلا اصلا درج نمیشه

بعد از تغییرات کش رو هم خالی کردید؟ قالب مدیریتی رو که تغییر ندادید؟

کشم خالی کردم نشد قالبو دست نزدم این پروژه اصلا مشکلی نداشت امروز اینجوری شد افزونه ام نصب نکردم

آقا مشکلشو پیدا کردم پلاگین ذخیره ساز غیر فعال شده بود البته اینو بگم من غیر فعال نکرده بودم ولی نمی دونم چه اتفاقی افتاتده بود ولی خیلی خوشحال ممنونم که کمک کردین

جناب آقای صابر fight [faza!] :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

ای داد بیداد بازم مشکل پیدا کرد این دفعه دیگه پلاگینشم فعاله یه مشکل اساسی داره لطفا راهنمایی کنید

تو کروم دکمه ذخیرو ذخیر و بستن و ذخیره و جدید کار نمیکنه که اون عکسه ذخیره بشه

تو موزیلا اصلا درج نمیشه

دوستان عزیزان منتظرتون هستم خیلی سادس من تو ادیتور جوملای 2.5دکمه درج عکس کار میکنه ولی ذخیره ذخیرو بستن و ذخیرو جدید کار نمیکنه فقط بستن کار میکنه

موقعی که ذخیره رو میزنم این علامت# شارپ توی انتهای آدرسم میاد

لطفا راهنمایی کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

پست رو اصلاح کردم . فکر کردم مشکل ارسال عکس دارید هنوز . جوملا به روز هست ?

حذف کش . بررسی کلی . تعمیر دیتابیس انجام بدید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

این کارارو کردم دوباره نشد میتونم دسترسی بدیم شما زحمتشو بکشین ممنون میشم

سلام

من همینمشکل پیدا کردم اما در موزیلا کار نمیکنه مراحل بالا هم طی شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری