roozeabi

اشکال در دسترسی به دیتابیس با نصب مجدد ومپ سرور

9 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی

من امروز به مشکلی برخوردم که مجبور شدم ویندوز لپ تاپم رو refresh کنم. با این کار همه برنامه هایی که نصب کرده بودم پاک شدن. ومپ هم پاک شد. با نصب مجدد ومپ در همان محل و فولدر قبلی الان مشکل دسترسی به دیتابیس های قبلی رو دارم. در حال کار بر روی 3 سایت بودم که باید تحویل می دادم. لطفا راهنمایی کنید چطوری می تونم این مشکل رو برطرف کنم.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی

من امروز به مشکلی برخوردم که مجبور شدم ویندوز لپ تاپم رو refresh کنم. با این کار همه برنامه هایی که نصب کرده بودم پاک شدن. ومپ هم پاک شد. با نصب مجدد ومپ در همان محل و فولدر قبلی الان مشکل دسترسی به دیتابیس های قبلی رو دارم. در حال کار بر روی 3 سایت بودم که باید تحویل می دادم. لطفا راهنمایی کنید چطوری می تونم این مشکل رو برطرف کنم.

با تشکر

درود

گاهی اوقات یکسری فایل ها میمونه توی ویندوز . ویندوزتون رو restore کنید ببینید درست میشه. قبل restor کردن ببینید restore point هاتون بعد ساخت دیتابیسیه یاد بعد ساخت دیتابیس.

البته البته البته میتونید درایو C ویندوزتون که زمپ یا ومپ روشه رو ریکاوری کنید. اونوقت کل دیتایستون بر میگرده

غیر این دو راه فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه

درود

گاهی اوقات یکسری فایل ها میمونه توی ویندوز . ویندوزتون رو restore کنید ببینید درست میشه. قبل restor کردن ببینید restore point هاتون بعد ساخت دیتابیسیه یاد بعد ساخت دیتابیس.

البته البته البته میتونید درایو C ویندوزتون که زمپ یا ومپ روشه رو ریکاوری کنید. اونوقت کل دیتایستون بر میگرده

lممنون از پاسختون

ولی من ومپ رو روی D نصب کردم و وقتی هم که مجبور شدم ویندوز رو Refresh کنم بعد از این کار یه سری نرم افزارهایی که نصب کرده بودم من جمله ومپ پاک شدن. بعد از نصب مجدد ومپ در محل قبلی (D) نمی تونم از دیتابیس ها استفاده کنم و ارور می ده.

به نظر شما هیچ راهی برای برگرداندن و استفاده از آنها نیست؟

درود

اگر ومپ رو در جای دیگری نصب کنم و اطلاعات موجود در www رو وارد اون کنم مشکل حل می شه؟

بجای استفاده از ادرس زیر:

http://localhost/phpmyadmin

از ادرس زیر استفاده کن تست کن:

http://127.0.0.1/phpmyadmin

با سلام و تشکر از استاد طالبی

تست کردم. جداول language به بعد یافت نمی شوند. در واقع دیتابیس ها هستند ولی جداول باز نمی شوند. آیا می شود کاری کرد؟

بجای استفاده از ادرس زیر:

http://localhost/phpmyadmin

از ادرس زیر استفاده کن تست کن:

http://127.0.0.1/phpmyadmin

تست کردم. جداول language به بعد یافت نمی شوند. در واقع دیتابیس ها هستند ولی جداول باز نمی شوند. آیا می شود کاری کرد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری