رعنا

فیلد خبر خوان

4 پست در این موضوع

سلام دوستان میشه در مورد فیلد خبرخوان یه توضیح ساده بهم بدین اینکه چی هست و چه تاثیری داره واینکه چطور میشه راش انداخت .ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

فیلد خبر خوان بر دوحالته .شما میرید داخل یک سایت دیگه که مدام آپدیت میشه یک لینک برمیدارید از سایت و روی سایت خودتون قرار میدید. این کد باعث میشه مطالبی که توی سایت اونا هست توی سایت شما هم به طور خودکار منتشر بشه.

حالت دوم فیلد خبر اینه که شما خودتون این فیلد رو درست کنید و کسانی بیان بردارن و لینک rss سایت شما رو روی سایت خودشون بذارن اونوقت مطالبی که روی سایت شما هست روی سایت اونا هم میره.

این کار چند تا نکته داره.

1- مطالبی که توی سایت شما هست اگه توی سایت های دیگه بره گوگل ارزش سایت شما رو بیشتر میدونه چون احساس میکنه که سایت شما مطالبش مطالب خوبی هست که همه جا وجود داره.

2- گوگل سایت هایی که مطالب شما رو کپی کنن توی سایتشون به عنوان یک سایت متقلب میشناسه و سئوی اون هارو اصولی نمیدونه اما توسط rss دیگه اون هارو متقلب نمیدونه اما همیشه در جستجوها جایگاه اونهارو از جایگاه شما پایین تر میدونه

3- سایت هایی که از rss یا همون خبرخوان سایر سایت هایی که زیاد آپدیت میشن استفاده میکنن خب باعث میشه اوناهم زیاد آپدیت بشن

برای استفاده از rss شما میتونید ماژول ها و کامپوننت های رایگان و پولی زیادی برای جوملا در اینترنت پیدا کنید

خیلی ممنون کامل و آسان . طبق راهنماییتون من نصب وکار با کامپوننت رو از آموزش جوملا در سایت یادگرفتم یک سوال در مورد این دارم که چطور میتونم rss رودر سایت خودم فعال کنم یعنی اینکه سایتهای دیگه از مطالب من استفاده کنن؟

خیلی ممنون کامل و آسان . طبق راهنماییتون من نصب وکار با کامپوننت رو از آموزش جوملا در سایت یادگرفتم یک سوال در مورد این دارم که چطور میتونم rss رودر سایت خودم فعال کنم یعنی اینکه سایتهای دیگه از مطالب من استفاده کنن؟

درود

شما کامپوننت رو که نصب کردید یک منو برای rss میسازید. دیگه بقیش به خوده صاحبان سایت ها بستگی داره که بیان از خبرخوان شما استفاده کنن یا نه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری