cryarm

پيچ گوگل پلاس شخصي يا تجاري ؟؟؟

14 پست در این موضوع

يك سوال داشتم دوستان

براي وب سايت خودمون اگر بخواييم پيج گوگل پلاس داشته باشيم.بهتره از اكانت شخصيه گوگل پلاس استفاده كنيم يا پيج هاي تجارييه گوگل پلاس؟؟؟

كدوم تاثير بهتري روي وب سايتمون در گوگل ميذاره؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
يك سوال داشتم دوستان

براي وب سايت خودمون اگر بخواييم پيج گوگل پلاس داشته باشيم.بهتره از اكانت شخصيه گوگل پلاس استفاده كنيم يا پيج هاي تجارييه گوگل پلاس؟؟؟

كدوم تاثير بهتري روي وب سايتمون در گوگل ميذاره؟؟

درود . خب صد در صد پیج تجاری برای گوگل با ارزش تره تا پیج رایگان . البته پیج رایگان هم تاثیر بالایی داره روی رنک وب سایت. تاییده هاشون هم برابره. اما یکسری امکانات پیج تجاری داره ک پیج رایگان نداره. توصیه من پیج رایگانه

فرستاده شده از LG-D325ِ من با Tapatalk

درود . خب صد در صد پیج تجاری برای گوگل با ارزش تره تا پیج رایگان . البته پیج رایگان هم تاثیر بالایی داره روی رنک وب سایت. تاییده هاشون هم برابره. اما یکسری امکانات پیج تجاری داره ک پیج رایگان نداره. توصیه من پیج رایگانه

فرستاده شده از LG-D325ِ من با Tapatalk

ممنون از راهنمايي.دوست عزيز منظور من از پيج تجاري google+ Business Pageبود( كه زير مجموعه اكانت جيميل شخصيم ميشه) كه رايگانه و منظور از پيچ شخصي هم اكانت گوگل خودم. منظورم اين بود بين انتخاب اين ٢ كدوم كاربردي تره.

ممنون از راهنمايي.دوست عزيز منظور من از پيج تجاري google+ Business Pageبود( كه زير مجموعه اكانت جيميل شخصيم ميشه) كه رايگانه و منظور از پيچ شخصي هم اكانت گوگل خودم. منظورم اين بود بين انتخاب اين ٢ كدوم كاربردي تره.

درود

به عقیده شخصی بنده google+ که رایگان هست میتونید استفاده کنید و کاربردی هم هستش. پیشنهاد میکنم برای تبلیغات بهتر و بیشتر از addword گوگل استفاده کنید.

درود

به عقیده شخصی بنده google+ که رایگان هست میتونید استفاده کنید و کاربردی هم هستش. پیشنهاد میکنم برای تبلیغات بهتر و بیشتر از addword گوگل استفاده کنید.

درسته تبليغات ادوردز مد نظر خودم هست فقط جا يا سايت مطمئن سراغ داريد كه اين تبليغات رو انجام بدن؟؟

درسته تبليغات ادوردز مد نظر خودم هست فقط جا يا سايت مطمئن سراغ داريد كه اين تبليغات رو انجام بدن؟؟

باتوجه ب اینکه تبلیغات در پست ها و تاپیک هاممنوع هستش بنده نمیتونم نام شخص یا موسسه ای رو جهت ادوردز اینجا ذکر کنم پیشنهاد میکنم ی سرچی تو گوگل بزنید

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

برای تبلیغات گوگل ، بسته به رقابت هر کلیک ، معموملا 2 تا 5 هزار تومان خواهد بود.

بنده تبلیغات گوگل را انجام می دادم ولی به علت اینکه فیلتر شده و هزینه بالایی داره عملا برای موارد خیلی خاصی پیشنهاد می شه.

سعی کنید یک پیچ تجاری

https://www.google.com/business/

ایجاد و به سایت خودتون متصل کنید

نکته ی دیگه اینکه با تغییر ای پی ایران وارد شوید . ایران تحریم هست برای این خدمات

برای تبلیغات گوگل ، بسته به رقابت هر کلیک ، معموملا 2 تا 5 هزار تومان خواهد بود.

بنده تبلیغات گوگل را انجام می دادم ولی به علت اینکه فیلتر شده و هزینه بالایی داره عملا برای موارد خیلی خاصی پیشنهاد می شه.

سعی کنید یک پیچ تجاری

نکته ی دیگه اینکه با تغییر ای پی ایران وارد شوید . ایران تحریم هست برای این خدمات

سعی کنید یک پیچ تجاری

هر كليك ٢ تا ٥ هزار تومن؟؟؟؟؟

خيلي گرونه كه

بله گرونه

همین هست که توصیه به سئو سایت می شه

مهندس فتحی من طبق آخرین پارامتر های سئوی گوگلی که دیدم ادوردز سئوی سایت رو میاره پایین . تاثیر منفی روی دامنه داره

ولي در كل همه اين موارد ياد شده

تبليغات گوگلي در ايران فيلتره...

تبليغات كليكي گوگلي براي برند سازي و اينكه بخواهيد تو يك بازه زماني خاصي محصول يا خدماتي را عرضه كنيد بسيار مناسب است.

مرسی بایت اطلاعات

یه مشکل دیگه دارم.

میخام توی سایت کد گوگل آنالیتیکز رو فعال کنم ولی فایل ایندکس قالب سایتم اینجوریه فرق داره با بقیه قالب ها .نمیدونم کد رو کجاش بزارم.تگ Body نداره.

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_14214215351.png

مرسی بایت اطلاعات

یه مشکل دیگه دارم.

میخام توی سایت کد گوگل آنالیتیکز رو فعال کنم ولی فایل ایندکس قالب سایتم اینجوریه فرق داره با بقیه قالب ها .نمیدونم کد رو کجاش بزارم.تگ Body نداره.

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_14214215351.png

با سلام و درود

کد گوگل وبمستر - گوگل آنالیتیک و... به دو روش ثبت میشن. یکی از طریق ثبت در head قالب . یکی از طریق آپلود فایل در روت public Html شما میتونید فایلی که از گوگل میگیرید رو داخل روت پابلیک اچ تی ام ال آپلود کنید.

و اما جواب سوالتون هم

به مدیریت قالب برید. قالب اصلی رو بازکنید و کد گوگل آنالیتیک رو در بالاترین نقطه قرار بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری