hosien piri

وارد نشدن به قسمت نصب جوملا

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت تمامی اساتید محترم

بنده بسته نسبی قالب آماده انگلیسی روی لوکالم نصب کردم تمامی مراحل انجام شد هم وارد سایت میشه هم مدیریت

مشکلم اینجاست که من وقتی میخوام زبان فارسی را از سیستمم نصب کنم منو شوت میکنه به قسمت لاگین مدیریت که هم یوزرو دارم هم پسووردشو دارم یه تب سومم داره به اسم secret keyکه من موقع نصب ندادم ندادم بهش ولی بااین حال وارد مدریت میشه بازم نمیتونم چیزیو نصب کنم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم secret key پیدا کنم

جوملا3

لوکال هاست

[ATTACH=CONFIG]7769[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط hosien piri

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود . کد امنیتی یک سیستم امنیتی جدید هست که در نسخه 3 اضافه شده و در صفحه ورود هست . میتونید از مدیریت کاربران فعال کنید . احراز هویت دو عاملی .

نصب افزونه به این ربطی نداره . ارور رو در انجمن سرچ کنید و راه حل هارو انجام بدید .

ارور نمیده جناب موقع نصب شیفت میده به لاگین همین یعنی چیزی نمیتونم نصب کنم

با سلام خدمت تمامی اساتید محترم

بنده بسته نسبی قالب آماده انگلیسی روی لوکالم نصب کردم تمامی مراحل انجام شد هم وارد سایت میشه هم مدیریت

مشکلم اینجاست که من وقتی میخوام زبان فارسی را از سیستمم نصب کنم منو شوت میکنه به قسمت لاگین مدیریت که هم یوزرو دارم هم پسووردشو دارم یه تب سومم داره به اسم secret keyکه من موقع نصب ندادم ندادم بهش ولی بااین حال وارد مدریت میشه بازم نمیتونم چیزیو نصب کنم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم secret key پیدا کنم

جوملا3

لوکال هاست

هروقت میخاید افزونه ای نصب کنید لاگ اوت میشه ؟

وارد مدیریت پلاگین ها بشید . پلاگین two factor authentication رو اگه فعاله غیر فعال کنید تست بزنید

ممنونم امیر خان این کارو انجام دادم تونستم فارسیش کنم بدون ایراد حالا میخوام ویرایش انجام بدم منو دوباره میندازه تو لاگین هیچ خطاییم نمیده

[ATTACH=CONFIG]7772[/ATTACH]

درود

الان با کاربری که لاگین می کنید دسترسی Superuser رو داره ؟ سطح دسترسی رو بررسی کنید . سطوح دسترسی پوشه ها و فایل ها رو هم بررسی کنید .

لاگین توسط سوپر یوزره و دسترسی کامل داره به تمامی فایلا و ویرایشا:21: :21: :21::21::21::21:

از نسخه جوملایی که نصب کردید مطمئن هستید که سالمه و باگ نداره ؟

اگه اطلاعاتی ندارید روش یه جوملای خام هم ورژن جوملای فعلیتون دانلود و بروی سایت فعلی اکسترکت کنید و پوشه installation*رو پاک کنید مجدد تست بزنید

اگه اطلاعات دارید حتما حتما بکاپ بگیرید قبلش تا دچار مشکل نشید

آقا نشد اکسترکت کردم هیچ تغییری نکرد الان حذفش میکنم دوباره نصبش کنم

رفرش شدن ادمین جوملا یک مشکلی هست که از جوملا 1.6 و 1.7 توی جوملا بوجود می اومد!(خودم به شخصه با کارران زیادی برخورد کردم که این مورد رو داشتن!) توی انجمن ها هم اگر بگردید میبنید موارد مشابه ش با اکثر ترفندها تست شده و راه حل حتمی و قطعی ای پیدا نکرده؛ جز اینکه اون سایت رو چشم پوشی کنید و از نو بسته نصبی تون رو نصب کنید!:dadad4:

موفق باشید و سربلند

سلام جناب مردانه زاد ممنون از جوابتون من ترفتدای زیادیو استفاده کردم مجبور شدم پروژمو پاک کنم نسخه 2.5نصب کنم قبلی3.3.1بود با 2.5اون مشکلاتو ندارم

بازم ممنون از امیر خان و شما :ad54ad::ad54ad:[dasdas][dasdas]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری