hamed13

پایان پشتیبانی جوملا 2.5

7 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان

چند روز پیش یه بسته نصبی جوملا 2.5 رو نصب کردم چند دقیقه بعد پیام داد پشتیبانی این ورژن از جوملا در سال 2015 به پایان میرسه

دوستان چه پیشنهاد میکنید از 2.5 استفاده کنیم یا بریم به سمت جوملا 3 ؟

من تو این فکر بودم نسخه 3.5 بیاد بعدش ارتقا بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
با عرض سلام خدمت دوستان

چند روز پیش یه بسته نصبی جوملا 2.5 رو نصب کردم چند دقیقه بعد پیام داد پشتیبانی این ورژن از جوملا در سال 2015 به پایان میرسه

دوستان چه پیشنهاد میکنید از 2.5 استفاده کنیم یا بریم به سمت جوملا 3 ؟

من تو این فکر بودم نسخه 3.5 بیاد بعدش ارتقا بدم

درود

وقتی خوده جوملا داره میگه که پشتیبانی به پایان میرسه این نشون دهنده این هستش که ما باید بریم به طرف جوملا 3

اما یک مشکلی وجود داره و اینم این هستش که هنوز افزونه های جوملا 3 به وسعت افزونه های جوملا 2.5 نیستش.

پیشنهاد میکنم از جوملا 3 استفاده نمایید

با سلام

در حال حاضر از همان جوملا 2.5 استفاده کنید تا جوملا 3.5 Stable منتشربشه.اگر سایتتون فقط واسه تسته و صرفاً میتونید از جوملای 3.0 استفاده کنید.

موفق باشید و سربلند

متشکرم از پاسختون

بیشترین مشکلی که ممکنه در آینده پیش بیاد اینه که جوملا 3 با php ورژن 5.4 همخوانی داره و احتمالا برای سایت هایی که تو سرور شون php 5.3 نصب شده دردسر ایجاد می کنه

و احتمالا این مشکل درباره کامپوننت ها هم اتفاق میافته

ضمنا انتقال از 2.5 به 3 هم دردسرای خودشو داره که احتمالا بعضی دوستان هنگام آپگرید کردن با صفحه سفید مواجه خواهند شد

متشکرم از پاسختون

بیشترین مشکلی که ممکنه در آینده پیش بیاد اینه که جوملا 3 با php ورژن 5.4 همخوانی داره و احتمالا برای سایت هایی که تو سرور شون php 5.3 نصب شده دردسر ایجاد می کنه

و احتمالا این مشکل درباره کامپوننت ها هم اتفاق میافته

ضمنا انتقال از 2.5 به 3 هم دردسرای خودشو داره که احتمالا بعضی دوستان هنگام آپگرید کردن با صفحه سفید مواجه خواهند شد

درود

کاربر عزیز با وجود احترام زیادی که براتون قائلم اما با حرفتون موافق نیستم چون میشه روی سرورها هم نسخه های ارتقا یافته php رو نصب کرد . شما میتونید به وب هاستینگ درخواست ارتقا php رو بدید و اونا ارتفا میدن. در بحث پشتیبان گیری هم اگر کامل و درست انجام بشه به مشکلی بر نمیخوره. بلاخره جوملایی جهانی تمام مشکلات مهاجرت از 2,5 به 3 رو در نظر گرفته و جوملا 3رو منتشر کرده.

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

درود

ورژن php هاست رو میشه ارتقا داد ولی ممکنه بعد از ارتقا یک سری از افزونه ها باهاش سازگار نباشند

جوملا جهانی هم در خصوص هسته جوملا تدابیر اندیشیده ولی در قبال افزونه ها مسئولیتی نداره

کلا مهاجرت از 2.5 به 3 ممکنه مشکلات زیادی داشته باشه . ولی بازم میگم بهترین راه آزمون و خطاست . یه بکاپ بگیرید و تست بزنید

موفق باشید

ممنون دوستان عزیز

چون php 5.3 نسخه پایداری هست و سایتایی که تو سرور قرار دارند احتمال دارد بعد ارتقای php دچار مشکل بشن ولی مثل این که باید سرور رو هم آپگرید کرد -با این حال باید آزمون و خطا کرد - از دیتابیس ها بکاپ می گیرم و میرم ارتقا بدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری