ahora

آپدیت سایت جوملایی

13 پست در این موضوع

دوستان بنده الام یه سایت دارم که روی جوملا 2.5 هست. از اونجایی که سایت خیلی سنگین هست و خراب هست و داره اذیت میکنه میخوام کل اطلاعات دیتابیسش رو بردارم و سایت رو کلا پاک کنم و جوملا 3.5 نصب کنم و دیتابیس رو دوباره بارگزاری کنم. مشکلی برام پیش نمیاد؟ دیتابیس 2.5 با 3.5 کاملا همخونی داره با هم؟

و اینکه اگر بخوام از سایت دیگه یی هم دیتابیس رو اضافه کنم باید چیکار کنم؟ منظورم اینه مطالب دیگه یی هم بخوام وارد کنم ولی نه بطور کلی. مثلا یه سری یوزر و یا محتوای یه سایت دیگه رو اضافه کنم به سایتم که از طریق دیتابیس این کار رو بکنم.

سپاسگزارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

صد در صد کل بکاپ دیتابیس قبلی(جوملا 2.5) روی دیتابیس جوملا فعلی(3.0 و 3.5 ) جواب نمیده اگر بخواید کلاً ایمپورت کنید!!

بهترین کار این هست که تک تک تبلی هایی که نیاز داریدچه تیبلهای اصلی جوملا مصلا تیبل های محتوای جوملا و یا سایر بخشها و یا تیبلهای کامپوننتهای جانبی رو اکسپورت بگیرید و سپس داخل دیتایس جدید ایمپورت کنید.

این مورد بهترین و استانداردترین حالت انتقال هست....

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

من این چیزها رو نیاز دارم. بهم میگید چه تیبلهایی رو باید اکپورت و ایمپورت کنم.

مجموعه ها

محتوای سایت (مطالب سایت

یوزرها

نظرهای ارسال شده برای مطالب

امتیازات به مطالبها

منوهای سایت

سپاسگزارم

وقتی دیتابیس سنگین هست و سایت هم خرابه انتظار داری روی سایت جدید خوب کار کنه همه اون جدولها را میتونی اکسپورت کنی و در سایت جدید وارد کنی اما بهترین روش اینه روی سایت جدید از اول کار کنی و تاریخها را برای اون موقع قرار بدی

ارسال شده در (ویرایش شده)

تا جایی که من میدونم مطالب سایت در

#_content

و مطالب کی 2 در

#_k2_items

ذخیره میشه

یوزر ها در

#_users

منوها در

#_menu

شاخه بندی ها

#_categories

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب
1 کاربر پسند دیده است

جناب مردانه زاده خواهش میکنم یه راهنمایی دقیق به بنده بکنید.

ببینید جوملای قدیمی بنده 2.5 بوده که مشکل به هم زد و هرچی هم راهنمایی گرفتم از دوستان و عمل کردم حل نشد. حالا جوملا 3.5 نصب کردم و میخوام دیتابیس رو طبق گفته ی شما جدول به جدول انتقال بدم. مشکل دارم و مشکلم اینه که مثلا وقتی جدول قدیمی رو انتقال میدم به جوملا پیشوند قبلی رو اضافه میکنه. مثلا جدول در جوملای قدیمی من

[h=2]bt0wh_assets[/h]بوده و جدول در سایت کنونی من

[h=2]eui7d_assets[/h]ولی هر کاری میکنم جدول رو که اضافه میکنم اون قبلی با اسم خودش وارد میشه و ایمپورت نمیشه توی این جدول جدید. رفتم از تیبلها توی جدول اکسپورت گرفتم و بز هم رفتم توی جدول جدید ایمپورت کردم باز هم نشد.

چیکار کنم؟

:jan::37::13:

یه شکلک گریه هم اضافه کنید

فایل sql رو در یه فایل متنی باز کنید د پیشوند رو به پیشوند جدید تغییر بدید.

1 کاربر پسند دیده است

فایل sql رو در یه فایل متنی باز کنید د پیشوند رو به پیشوند جدید تغییر بدید.

نمیشه. موقع ایمپورت پیغام خطا داد و قرمز شد.

باید چه کنم؟

خب دوست عزیز پیام خطارو قرار بدید . با این توضیح که نمیشه راهنمایی کرد . هزاران دلیل داره پیام قرمز

آقا مسعود عزیز که هم اسم خودمی. والا بهم جواب درست یداده نمیشه. بنده توضیح دادم که لطفا بهم بگید چه جدولهایی رو دقیقا اکسپورت کنم از جوملا 2.5 و ایمپورت کنم توی جوملا 3.5 جدیدم. اما فقط یکی از کاربرای محترم نوشت: فکر میکنم اینا باشه.

نظر به اینکه سایت بنده سایت پر مطلبی بوده و توضیح دادم که میخوام حتی امتیازهام هم وارد بشه پس انتظار دارم دقیقتر گفته بشه بهم و راهنمایی بشم. من این سایت و فروم رو خیلی دوست دارم. زحمت میکشن همه ی مدیرها و بچه ها.. دوست دارم جوملا و کار باهاش رو هم یاد بگیرم اما بشرطی که یادم بدین و بچه ها حوصله ی بیشتری بخرج بدن. باور کنید هزینه دادن هم برام مهم نیست ولی دوست دارم خودم انجامش بدم که فردا بتونم همینجا جواب دو نفر رو بدم.

سپاس از محبتتون

دوباره دقیقتر مشکلم رو میگم

بنده یه سایت دارم که روی جوملا 2.5 هست. از اونجایی که سایت خیلی سنگین هست و خراب هست و داره اذیت میکنه میخوام کل اطلاعات دیتابیسش رو بردارم و سایت رو کلا پاک کنم و جوملا 3.5 نصب کنم و دیتابیس رو دوباره بارگزاری کنم.

من این چیزها رو نیاز دارم منتقل کنم. بهم میگید چه تیبلهایی رو باید اکسپورت و ایمپورت کنم.

- مجموعه ها

- محتوای سایت (مطالب سایت)

- یوزرها

- نظرهای ارسال شده برای مطالب

- امتیازات به مطالبها

- منوهای سایت

- برچسبها

- متا و توضیحات مطالب و مجموعه و منوها

لطفا تیبلها رو دقیق بهم بگین. یا لینک راهنمایی که بتونم بفهمم هر تیبل برای چیه.

باسلام

تیبل ها به ترتیب زیر هستند:

l7epi_categories

l7epi_content

l7epi_content_frontpage

l7epi_content_*****g

l7epi_usergroups

l7epi_users

l7epi_user_notes - الزامی نیست

l7epi_user_profiles

l7epi_user_usergroup_map - الزامی نیست

l7epi_menu_types

l7epi_menu

برای نظرات و برچسب هم از کامپوننتهایی که دارید استفاده میکنید، داخل دیتابیس 1 یا چند تیبل مستقل ایجاد شده، همونها رو پیدا کنید و اکسپورت بگیرید.

بعد از اینکه اکسپورت گرفتید و برای انتقال به دیتابیس مقصد، دقیقا همون تیبلهایی که اکسپورت گرفتید رو انتخاب و خالی کنید.بعد فایل بکاپ رو اونجا ری استور کنید

قبل از هرگونه کاری، از دیتابیس ها یه بکاپ کلی تهیه کنید.(هم مبدا و هم مقصد)

موفق باشید و سربلند

من سپاسگزارم. عالی بود تونستم انجامش بد هرچند خیلی وقت برد و مشکل دار شدم حالا وقتی میخوام مطالبم رو ویرایش کنم و روی ذخیره که میزنم این پیغام خطا رو میده:

ذخیره ناموفق با خطای: Invalid Parent ID

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری