رعنا

نتیجه تست در gtmetrix

4 پست در این موضوع

سلام دوستان من سایتمو با ای سایت gtmetrix تست کردم ایت نتیجه رو بهم داد[ATTACH=CONFIG]7773[/ATTACH] قبلااین دو تا عدد 50و 70 بود من متوجه نمیشم منظورش چیه بهتر شده یا بدتر میشه راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

سایت شما یک سری از پارامترهای بهینه سازی توش رعایت نشده و برای همین ایرادهایی می گیره

شما برای تمامی مواردی که ایراد گرفته می تونید از تاپیک زیر استفاده و رفع ایراد کنید :

آموزش آموزش های جدید در مورد بهینه سازی سایت با جی تی متریکس

موفق باشید

سلام آقای صدیقی من این تاپیک رو دیدم ولی مباحثش برای یک مبتدی یه مقدار سنگینه راهنمایه ساده تری برای رفع مشکلات وجود داره؟

خیلی ساده توضیح داده که !! بیشترش تغییرات در فایل htaccess*هست . خب شما که احساس می کنید مبتدی هستید دوست دارید مبتدی هم بمونید ؟

یه مقدار فکر کنم نگرانید از اینکه کدها رو وارد کنید و چیزی رو خراب کنید . ببینید شما یه بکاپ از فایل htaccess بگیرید بذارید رو سیستمتون و بعد تغییرات رو اعمال کنید . نگران هیچ چیز هم نباشید فوقش خرابکاری کردید با جایگزین کردن فایل همه چی درست میشه .

فقط طبق آموزش پیش برید . هر جا هم گبر کردید همونجا پست بزنید من و بقیه دوستان تا حدی که در توانمون باشه کمک می کنیم howit

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری