s1r101

مشکل با زبان کل سایت

7 پست در این موضوع

با سلام خدمت همگی کاربران

من به مشکلی بر خوردم که نمیتونم حلش کنم

من هر افزونه ای نصب میکنم با این که فارسی هستش اما وقتی میرم توی اون انگلیسی میشه و تو هاست دیگه هم امتحان میکنم همون افزونه هارو اونجا درسته که شرکت هاستینگای دو تاش یکی هستش

مدیریت من اصلا مشکلی نداره و همه چیز فارسی هستش و سایت منم کامل فارسی هستش اما نمیدونم چرا هر افزونه نصب میکنم تبدیل میکنه به نسخه انگلیسی

مثلا افزونه ورود اعضا پیشرفته خواستم نصب کنم وقتی تو سایتم اجراش میکردم به صورت حروف به هم ریخته نمایش میداد

چی کار کنم تا درست بشه؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

آدرس بدین

با سلام خدمت همگی کاربران

من به مشکلی بر خوردم که نمیتونم حلش کنم

من هر افزونه ای نصب میکنم با این که فارسی هستش اما وقتی میرم توی اون انگلیسی میشه و تو هاست دیگه هم امتحان میکنم همون افزونه هارو اونجا درسته که شرکت هاستینگای دو تاش یکی هستش

مدیریت من اصلا مشکلی نداره و همه چیز فارسی هستش و سایت منم کامل فارسی هستش اما نمیدونم چرا هر افزونه نصب میکنم تبدیل میکنه به نسخه انگلیسی

مثلا افزونه ورود اعضا پیشرفته خواستم نصب کنم وقتی تو سایتم اجراش میکردم به صورت حروف به هم ریخته نمایش میداد

چی کار کنم تا درست بشه؟

با تشکر

آدرس سایت من:www.dehkadeh22.ir

قالب مورد استفاده:it headline

من منظورم با افزونه هایی نیست که به صورت پیش فرض روی جوملا هستند منظورم با افزونه هایی هستش که خودم بعدا نصب میکنم با اونا مشکل داره و خود به خود به ترجمه انگلیسی بر میگردونه اون افزونه رو!

کسی نیست تجربه داشته باشه و بتونه کمکم کنه؟

خیلی اذیتم میکنه این مشکل

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام ببینید http://www.dehkadeh22.ir/reg این لینک مشکل داره که کامپوننت عضویت پیشرفته هستش

شما منظور منو فکر کنم کامل متوجه نشدید افزونه های من هم از داخل مدیریت انگلیسی میشه هم از داخل سایت!

ویرایش شده در توسط s1r101

بـــــــله.....!!! متوجه شدم...

برای بهم رختگی... مشکل از یونیکد دیتابیس هست.(به phpmyadmin برید و بعد تیبلی که مربوط به این افزونه هست رو انتخاب کنید و بروی یونیکد utf8-general-ci ) تنظیم کنید.

برای مشکل انگلیش بود متون ، هم باید بگم احتمالا مترجم زبان فارسی رو در بسته قرار نداده ، و با وجود اینکه سایت بروی فارسی هست، اما افزونه چون فایل زبان فارسی درونش موجود نیست(شاید هم موجود باشه ولی معرفی نشده !!!) نمیتونه نشون بده و بصورت پیشفرض انگلیش رو بالا میاره..

فایل بسته نصی رو باز کنید و ببنید فایل زبان فارسی داخلش هست یا خیر!؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری