14377

حذف متن پایین صفحه

6 پست در این موضوع

سلام_ دوستان میخوام این نوشته رو حذف کنم ولی هر چقدر تو فایلهای css قالب رو گشتم نتونستم پیداش کنم...

http://adc.site40.net/photos/336dcbab05b9.jpg

میخوام دوستانی که حرفه ای هستن یه نگا به فایلهای این قالب بندازن شاید تونشتن پیداش کنن این لعنتی رو ...

اینم خود قالب که اپلود کردم...

http://s3.picofile.com/file/7382223117/gk_yourshop.zip.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام:ad54ad::ad54ad:

از طریق این مسیر gk_yourshop\layouts\blocks میتونید پاکش کنید، از خط 27 تا 30 رو پیدا کنید و خط 28 رو <?php echo $this->_tpl->params->get("footer_content"); ?> پاک کنید

<?php endif ; ?>

<?php echo $this->_tpl->params->get("footer_content"); ?>

</div>

</div>

موفق باشیدgiftgift

بابا ای ول دمه جفتتون گرم ........ کارتون درسته ..... اقا میشه بگید از کجا میفهمید که کدوم خط رو باید حذف کنید؟؟:128fs318181:

ممنون دوست عزیز:ds6a5d:

شما ابتدا باید فایل index.php رو مشاهده کنید و اگر اونجا نبود از طریق تنظیمات قالب یا فایل xml اون پیگیر باشید. :128fs318181:در صورتی که بین این دوتا نبود باید ببینی که نزدیکترین موقعیت به متن کجاست و دنبالش بگردی که تو قالب ها معمولا تو فایلهای footer باید باشن ولی خوب نمیشه گفت که روش خاصی داره ولی خوب بالاخره تجربه و درگیر شدن با این مسائل کار رو برات سهل میکنه که حدس بزنی کجاست.

من بعضی مواقع از فایرفاکس کمک می گیرم و متن رو انتخاب میکنم و با view selection source تا حدودی به هدفم نزدیک میشم. نرم افزارهای ویرایش متن مثل notepad و بهتر از اون notepad++ هستش که میتونی با کمک finder اونها به اون متن یا کد دسترسی پیدا کنی.:128fs318181:

خلاصه باید بگردی دیگه:25r30wi::25r30wi:

پایدار و یاشار

ممنون دوست عزیز:ds6a5d:

شما ابتدا باید فایل index.php رو مشاهده کنید و اگر اونجا نبود از طریق تنظیمات قالب یا فایل xml اون پیگیر باشید. :128fs318181:در صورتی که بین این دوتا نبود باید ببینی که نزدیکترین موقعیت به متن کجاست و دنبالش بگردی که تو قالب ها معمولا تو فایلهای footer باید باشن ولی خوب نمیشه گفت که روش خاصی داره ولی خوب بالاخره تجربه و درگیر شدن با این مسائل کار رو برات سهل میکنه که حدس بزنی کجاست.

من بعضی مواقع از فایرفاکس کمک می گیرم و متن رو انتخاب میکنم و با view selection source تا حدودی به هدفم نزدیک میشم. نرم افزارهای ویرایش متن مثل notepad و بهتر از اون notepad++ هستش که میتونی با کمک finder اونها به اون متن یا کد دسترسی پیدا کنی.:128fs318181:

خلاصه باید بگردی دیگه:25r30wi::25r30wi:

پایدار و یاشار

:a2d3: افتاد اقا افتاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری