abarghoei

درخواست ماژول مطالب

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام ببخشید میدونم که این پست رو هم قبلا دادم ولی جواب نگرفتم و اینکه من ماژولی می خوام که زیبا باشه و میدونم که خود k2 ماژول داره ولی من گذاشتم و به نظرم قشنگ نیست اگر میشه لینک دانلود یا اسم ماژولی مناسب رو قرار بدید .

و یک سوال که من می خوام اندازه فونت ادامه مطلب رو در تمای مطالب بیشتر کنم باید در فایل css قالب و اون پوشه ای که خودم میدونم کدام کد رو تغییر بدم تا فونت ادامه مطلب بزرگ تر بشه لطفا بگید .

www.irblus.ir

خودتون ببینید

ویرایش شده در توسط abarghoei

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چه نوع ماژولی میخواید؟ ماژول خود کا2 امکانات زیادی داره میتونید از طریق تنظیماتش به شکل دلخواه دربیارید

ویرایش شده در توسط saber

سلام دوست عزیز

در ابتدا از شما خواهش میکنم برای دریافت پاسخ کمی صبورتر بشید و اطمینان داشته باشید مدیران انجمن پاسخ شما را خواهند داد .

در خصوص ماژول ها باید خدمت شما عرض کنم که وقتی یک افزونه به سایت خود اضافه میکنید آن افزونه به صورت خام و با استایلی کاملا ساده در سایت شما قرار خواهد گرفت و شما باید با تغییر در css های آن افزونه را همخوان با قالب خود در بیاورید .

برای بزرگتر شدن فونت ادامه مطلب میتوانید از دستور زیر استفاده کنید

a.k2ReadMore {
   font-size: 15px;
}

خیلی ممنون از پاسخگوییتان

اگر میشه یک کمکی کنید تا بتونم با همان ماژول خود k2 یک مطالب جدید یا محبوب ترین مطالب بسازم ؟ اگر میشه یک کمکی بکنید .

ببخشید ولی این متنی که شما گفتی من پیدا نکردم میشه بگید دقیقا کجا رو بگردم ؟

ویرایش شده در توسط abarghoei

سلام دوست عزیز

دستور رو تو هرکدوم از فایل های های css قالب قرار بدین مشکل شما رفع خواهد شد . چون کمپرس کدها رو فعال کرده اید نمیشد مسیر دقیق را خدمتتان عرض کنم .

یک توصیه هم دارو و امید وارم ناراحت نشوید . قالب سایت شما اشکالات پایه ای دارد و انطور که متوجه شدم اطلاعات شما در خصوص css پایین هست . پیشنهاد میکنم از یک بسته نصبی آماده استفاده کنید . اما اگر باز هم اصرار بر استفاده از این قالب را دارید بفرمایید چه تغییراتی در استایل ماژول در نظر دارید تا راهنمایی شوید .

ممنون از پاسخگوییتون

و ناراحت شدن نداره چون این قالب خود جوملا هست که وقتی نصب کردم دیگه تغییر ندادمش و من برای یک سایت احتیاج دارم که فکر کنم خودتون فهمیدید که تقریبا حول کنکور هست که بعدا می خوام داخلش مشاوره بزارم پس اگر میشه خودتون یک قالب معرفی کنید که راست چین باشه و اینکه من تا حالا خیلی افزونه نصب کردم و تنظیم کردم اگر میشه این ها رو از دست ندهم و خودتون به نظرتون هر هر css که بهتر و قشنگ تره بزارید تا استفاده کنم و تمی برای زحمت هایی که میکشید تلافی می کنم .

سلام مجدد

بسته های نصبی در انجمن و دیگر سایت ها موجود است . به عنوان پیشنهاد میتونید از قالب رویستا محصول شرکت یوتم استفاده کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری