farshadf

درخواست افزونه مانند bbpress

7 پست در این موضوع

دوستان سلام

یه افزونه انجمن ساز میخوام که دقیقا مثل bbpress عمل کنه کسی همچین چیزی سراغ داره بهم معرفی کنه برای جوملا 2.5 و یا حتی اسکریپت ؟؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوستان سلام

یه افزونه انجمن ساز میخوام که دقیقا مثل bbpress عمل کنه کسی همچین چیزی سراغ داره بهم معرفی کنه برای جوملا 2.5 و یا حتی اسکریپت ؟؟

ممنون

درود انجمن سازهای زیادی هستن که شما میتونید استفاده کنید.

مثل ویبویلیتن - مای بی بی - آی پی برد

یا کامپوننت جوملایی کیوننا

با سلام

من با این افزونه هایی که نام بردید اشنایی دارم اما حقیقتا bbpress به نوعی انجمن ساز حساب نمیشه یه لینک دمو از این افزونه میزارم تا ببینید

دمو

این افزونه بیشتر چیزی شبیه پرسش و پاسخ هست اما باز هم با امکاناتی متفاوت.

اگر کسی بتونه اسکیریپتی شبیه این یا نزدیک به این بهم معرفی کنه ممنون میشم.

یا من درست متوجه نشدم یا جسارتا شما :)) اون یه چیزی شبیه به پرسش و پاسخ هست easydiscuss خوب بود اما خیلی از امکانات رو نداشت

به هر حال متشکرم از راهنماییتون :)

همونطور که میدونید این افزونه برای وردپرس نوشته شده . و نسخه جوملایی نداره . اینکه دقیقا چیزی مثل اون باشه رو باید سفارش بدید . و اما راهکار بهتر اینه که نیاز هاتون رو معرفی کنید . خواسته هاتون از یک انجمن ساز چی هست . و اگه فقط میخواید از جوملا استفاده کنید ممکنه لازم باشه کمی از قید خواسته هاتون بگذرید . افزونه های انجمن ساز جوملا هم قوی هستند . با کمی ویرایش میتونید به خواستتون برسید .

همونطور که میدونید این افزونه برای وردپرس نوشته شده . و نسخه جوملایی نداره . اینکه دقیقا چیزی مثل اون باشه رو باید سفارش بدید . و اما راهکار بهتر اینه که نیاز هاتون رو معرفی کنید . خواسته هاتون از یک انجمن ساز چی هست . و اگه فقط میخواید از جوملا استفاده کنید ممکنه لازم باشه کمی از قید خواسته هاتون بگذرید . افزونه های انجمن ساز جوملا هم قوی هستند . با کمی ویرایش میتونید به خواستتون برسید .

درود

بنده یک سیستم پرسش و پاسخ بورسی میخوام که کاربر بیاد سوال بپرسه و ادمین ها و خود کاربران دوباره ج بدن بهش البته این چیزی که میگم بین پرسش و پاسخ و انجمن هست مثل تالار گفتگوی بورس 24

حالا موضوعی که هست نکته مهم این است که کاربر نتونه بعد از 2 ساعت ویرایش کنه مطلبشو که در افزونه ای مثل easydiscus من این موضوع رو پیدا نکردم تقریبا تعریف نیازم با pressbb یکسانه و همون چیزی هست که لازم دارم اما به قول شما میخواستم ببینم یه کم اینور اونورش افزونه ای هست که بعید میدونم نکته ای که به ذهنم رسید نصب قالب ورد پرس سایت فعلیم و قرار دادن افزونه pressbb در اون فکر کنم بهینه ترین گزینست چون میتونم هم از مزایای وردپرس بهره مند بشم و هم یه دیتا بیس جداگانه و امنیت و احتمال خطر کار و کمتر کنم ممنون میشم نظرتون رو در این مورد هم بهم بگید

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری